Chloé New Yorkban Nyíregyháza

Chloé New Yorkban Nyíregyháza
Chloé New Yorkban NyíregyházaChloé New Yorkban Nyíregyháza
Chloé New Yorkban NyíregyházaChloé New Yorkban Nyíregyháza

Chloé New Yorkban Nyíregyháza bemutatkozása

Nyíregyháza belvárosának szívében a 13 éve jól működő Rolling Rock éttermet alakítottuk át, ezzel meglehetősen újszerű és páratlan formát öltve a helynek. Szükséges volt a váltás, hiszen a népszerűség és a kiváló konyha ellenére a design elfáradt, kellett valami újszerűen más, és sikerült egy finoman meghökkentő dolgot alkotni: ez lett a Chloé New Yorkban.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Chloé New Yorkban Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2017. január 8.családjával járt itt
A legegyszerűbb részletek alapján szoktam megítélni a helyeket, mert egy-egy étel elkészítésének módja ízlés kérdése is. A kávéjuk fantasztikus! A limonádé sem volt nagyon mesterséges ízű, annak ellenére, hogy nem házi készítésű. A hal nagyon finom volt, a menü kellően leszűkített, ami ráadásul az évszaknak megfelelően van frissítve.
2016. augusztus 30.barátokkal járt itt
A Chloe New Yorkban filozófiája, miszerint minőséget adni helyi alapanyagokból a lehető legjobb, ami egyáltalában lehetséges. Hadd idézzem a bemutatkozó soraikat: „Minden az alapanyagnál kezdődik.
Chloé New Yorkban Nyíregyháza - Étlap/itallapChloé New Yorkban Nyíregyháza - Étlap/itallapChloé New Yorkban Nyíregyháza - Étlap/itallapChloé New Yorkban Nyíregyháza - BelsőChloé New Yorkban Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2014. június 18., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon kulturált, igényes, hangulatos étterem. Az étlap választéka sokszínű, az ételek ízletesek. Kevés olyan hely van Nyíregyházán, ahol így figyelemmel követik a gasztronómiai újdonságokat. Tetszik sajátos, egyedi hangulatú berendezése, amely lehetőséget ad nagyobb társasági kikapcsolódásra, és az "elbújásra" is. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek.
Chloé New Yorkban Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaLuther u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS