zene47: csoportos kiránduláson - Europa Hotel Nyíregyháza

6. helyezett a 46 nyíregyházi szállás közül

csoportos kiránduláson

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
3 éjszakát töltöttünk a szállodában.Összességében a csoportunk elégedett volt.A hotel a központban van, minden könnyen elérhető.Kényelmes,tágas szobákat kaptunk. Apróbb hiányosságként említem, hogy a kényelmes fürdőszobában egyetlen akasztó, fogas nem volt,amire a köntöst.. feltehettük volna. A párna kicsit kényelmetlen volt, kértünk volna a recepción,de nem volt cserelehetőségük.A reggelinél az asztalok szűkösen voltak elhelyezve(igaz, mi voltunk sokan-50 fő) A reggeli, vacsora bőséges volt.

Személyzet:
Étkezés:

csoportos kiránduláson - Europa Hotel Nyíregyháza
  csoportos kiránduláson - Europa Hotel Nyíregyháza

Szeretnéd követni zene47 felhasználót?    Igen

4400 Nyíregyháza
Hunyadi u. 2.

2019. június 25.
A szoba tisztasága, felszereltsége rendben van. A szobában mini hűtő, tv, zuhanyzó található. A reggeli és a vacsora egyszerűen szörnyű. A reggelinél könyörögni kellet a forró vízért és a tegnapi kenyérért. Asztalunknál ülve váruk, hogy az üres tányérunkra tegyünk valamit, mire a pincér közölte,...