Europa Hotel Nyíregyháza ★★★

Europa Hotel Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Hunyadi u. 2.

Europa Hotel Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Europa Hotel Nyíregyháza vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
A szoba tisztasága, felszereltsége rendben van. A szobában mini hűtő, tv, zuhanyzó található. A reggeli és a vacsora egyszerűen szörnyű. A reggelinél könyörögni kellet a forró vízért és a tegnapi kenyérért. Asztalunknál ülve váruk, hogy az üres tányérunkra tegyünk valamit, mire a pincér közölte, az étterem önkiszolgáló. Értem én, kiszolgálnám magam, ha lenne miből.

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Összességében a csoportunk elégedett volt. A hotel a központban van, minden könnyen elérhető. Kényelmes,tágas szobákat kaptunk. Apróbb hiányosságként említem, hogy a kényelmes fürdőszobában egyetlen akasztó, fogas nem volt,amire a köntöst. . feltehettük volna. A párna kicsit kényelmetlen volt, kértünk volna a recepción,de nem volt cserelehetőségük.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 4 látogató hasznosnak vélte
Maga a szoba nem lett volna rossz, kényelmes matracok voltak és az épület csendesebb oldalán volt a szobánk. Viszont hajnalban arra ébredtünk hogy teli vagyunk csípésekkel. Gyorsan rájöttünk hogy ágyi poloskákkal volt dolgunk, a matracokat felemelve jónéhányat láttunk, a padlón pedig elég sok levedlett bőrt találtunk, de élő bogarak is sétáltak a szőnyegpadlón.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal mentünk, 3 felnőtt, két gyerek, így kétlégterű szobát kaptunk. Amennyire semmitmondó az épület külseje, annyival barátságosabb belül. A szobánk kényelmes, tiszta volt. A személyzet kicsit kedvetlen, de semmiben nem szenvedtünk hiányt. A reggeli átlagos svédasztal, nem túl nagy vàlasztékkal, de jól lehet lakni.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külön kérésre megkaptuk az orchideás szobát. Az ágy kényelmes volt. Étkezni nem ott étkeztünk, így véleményt nem tudok formálni. Kedvezményes jegyet kaptunk az állatkertbe :)
A szobában lévő légkondi igen csak koszos volt. A kedves szobaszomszéd se volt halk, úgy mint a hűtő. (füldugó kötelező szerintem, már aki hallgatózik alvás helyett :D) Fő úton található.

Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.205 - 15.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
Érvényes: 2021.06.07-ig
Demeter Apartman
2021.06.07. - 2020.06.07.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

NyíregyházaX