Ózon Panzió Nyíregyháza

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Ózon Panzió Nyíregyháza vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 24.családjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a hotelba. Első nap állat park, a belépőket már délelőtt megkaptuk. Másnap a kijelentkezés után a Sóstói strand volt a program. Szép környezet, tiszta szobák, a klíma hiányzott, de a bent lévő ventilátor elég komoly volt. Reggelinél lehetne egészségesebb pékárú. A kávé az valóban pocsék volt.
Átlagos 2018. július 10.családjával járt itt
A szobák kicsit kopottak, de tiszták voltak, viszont a fürdőszoba eléggé kopott és vízköves volt, a wc-t csappal kellett lehúzni. Ami viszont eléggé bosszantó volt, nem volt szobaszéf, az értékeinket nem tudtuk elzárni. Félpanziós ellátással mentünk, amire napi 4000 Ft-ot számoltak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves, maximálisan segítőkész. A panzió tiszta, rendezett. Kellemes környezetben helyezkedik el. Az udvaron játszótér, kisállat simogató található. A reggeli átlagos, a vacsora lehetne bőségesebb. A felszolgálás kifogástalan. Nagyon jó dolog az ingyenes állatkerti belépő, ami az ott tartózkodás minden napjára szól.
2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk 5 napra. A szállást kiindulási pontnak használtuk, innen indultunk a környék felderítésére, tehát nap közben keveset voltunk a szállodában. Gyönyörű környezetben fekszik, közel a főúthoz, mégis csendes helyen. Közvetlen közelében hatalmas erdei játszótér, ami egy kis ösvényen keresztül 1 perc alatt elérhető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 10.gyerekekkel járt itt
Előre foglaltuk a szállást, félpanzióval, két éjszakára 5 főre, ebből 2 gyermek. Tetszett a stílus. Nem szeretjük a puccparádét, de a legalját végképp nem. Az Ózon szerintem tökéletes választás, ha valaki fesztelenül szeretné jól érezni magát. A külső és a berendezés a 70-80-as éveket idézi, meleg hangulatú, nagyon jól illik a helyhez, emiatt külön tetszett.
2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Egy napra érkeztünk Nyíregyházára. Nem foglaltunk előre szobát sehol, csak ott helyben néztünk körül hotel ügyben. Több szállás közül választottuk az Ózon Panziót. Nem volt rossz választás . . . lehet nem is a legjobb. A szobák rendben, az étterem és az ételek rendben.