Fenyo12

Fenyo12 adatlapja

Regisztráció2015.08.10
Utoljára itt2017.09.27

Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Átutazóban álltunk meg ebédelni. Egy kis hangulatos, boxokkal felépített belterű étterem, egyeben egy komoly kínálatot felvonultató cukrászdával. A fagyi és süti kínálat átlagon felüli. Tényleg a bőség zavara volt, alig tudtunk dűlőre jutni, mit is együnk. Az étterem rész is jó volt.
2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk 5 napra. A szállást kiindulási pontnak használtuk, innen indultunk a környék felderítésére, tehát nap közben keveset voltunk a szállodában. Gyönyörű környezetben fekszik, közel a főúthoz, mégis csendes helyen. Közvetlen közelében hatalmas erdei játszótér, ami egy kis ösvényen keresztül 1 perc alatt elérhető.
2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
4 éjszakára szálltunk meg félpanziós ellátással. Nyugodt helyen van, nem túl messze a fürdőtől. (gyalog is vállalható távolságra)
A szoba átlagos, hiányosság nem volt egy alkalommal sem. (többször voltunk már náluk, mindig másik szobában)
Az apartmanok főzősarka praktikus, edényekkel is jól felszerelt, ami gyermekkel nyaraláskor jól jöhet.