Inkább az autóban...

Szundi Vendégház NyíregyházaSzundi Vendégház Nyíregyháza a térképen

Gyenge 2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. július 7.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ismeretlenül érkeztünk két éjszakára a szálláshelyre, ami közel van a belvároshoz (egyetlen előnye). Hatan egy emeletes apartmant kaptunk. A terasza, mint egy zsúfolt lomtár, tele mindenféle nem odaillő holmival. Belépve tágas tér fogadott, az emeleten két különálló szoba, saját fürdővel. A tisztaság szagát, valami fertőtlenítőt egyáltalán nem lehetett érezni, sajnos jobban körülnézve az igénytelenség lépten-nyomon szembejött. Az emeleti szobában zárt szekrény, kipakolni sehova nem lehetett, az egyik szoba kb mint egy raktár. Az emeleti fürdőben az eredetileg fehér fal már szürke, a szaniteren több éves vízkő, a bojler túlfolyója már kivirágozva, és az alsó szintet eláztatja, ahol potyog a vakolat. Földszinten az ágy mögé egy használt matrac van betéve fejvégnek, a mosogató csaptelep a pultot árasztja a hol mikro és elektromos rezső van, A hűtőben maradék kaja, ami már romlott is volt, természetesen a hűtő sem volt kitakarítva egy ideje.
Személyenként egy-egy fehér kéztörlőt kaptunk, de válogatni kellett, hogy melyik kevésbé foltos, amibe max a kezünket töröljük.
Első éjjel az udvaron a személyzet és/vagy tulajdonos erősen alkoholos állapotban hangoskodott, nekünk kellett rájuk szólni, hogy mi pihenni szeretnénk.
Állítólag a külön szobák még ettől is rosszabbak.
Az udvaron virágokkal próbálnak kompenzálni, van grillezési lehetőség.
Az egyszerűvel nincs bajom,de az igénytelennel igen, mindezt szinte szállodai áron.
Személyzet:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:Gyenge
Elhelyezkedés:Átlagos
Szundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - BelsőSzundi Vendégház Nyíregyháza - Belső

Szundi Vendégház további értékelései

2017.06.11gyerekekkel
Egy éjszakára foglaltam szállást a vendégházba, 2017. juniusban . Egy háromágyas szobát kértem , mert egy éjszakára elegendő , aludni .Szerencsére egy apartmant kaptunk , mert nemtudom hogyan fértünk volna el a szobában .Az is érdekes lett volna , hogy a mi szobánk az emeleten volt , és az alsó...
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel