Czermann Panzió & Étterem Oroszlány

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány
Czermann Panzió & Étterem OroszlányCzermann Panzió & Étterem Oroszlány
Czermann Panzió & Étterem OroszlányCzermann Panzió & Étterem Oroszlány

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány bemutatkozása

Panziónk Komárom-Esztergom megyében, a 20 000 lakost számláló Oroszlány városban található. Tatabányától 15 km-re, Tatától 20 km-re fekszik.
A családi tulajdonú éttermet és panziót 1991-ben építettük újjá és folyamatos bővítéssel, felújítással tesszük az állandóan változó igényeknek megfelelővé.

Villapark Várgesztes - Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány vélemények

2017. augusztus 25.barátokkal járt itt
Véletlenül zuhantunk be egy hétvégi kirándulás után, ebéd idő után jóval túl , 4 óra körül. Rajtunk kívül négy ember tartózkodott az étteremben, ennek ellenére elég sokat kellett várni az ételre. Az viszont nagyon jó volt. Bőséges, szépen tálalt, és kifogástalan.
Gyenge 2017. április 21.családjával járt itt
Húsvét szombaton voltunk családdal. Délben. Senki nem volt. Ez már gyanús. Én pacalt kértem körén nélkül, párom főtt burgonyával, ő fele annyi pacalt kapott. Ugyanannyiért. A pacal kemény, ízetlen volt. A többi menü is kritikán aluli. Mindezt 8500 Ft-ból. (Ezért jobb étteremben jobb ételt kaptunk)
4 telep volt összesen az étteremben.
Gyenge 2014. szeptember 21.a párjával járt itt
Nézem a felrakott fényképeket és nem hiszek a szememnek. Én talán nem ebben az étteremben jártam? Pedig igen, csak a képek a különteremben készültek, ami egyéni látogatók elől le van zárva. A mindennapi étterem kék nejlonasztalterítós, boxos asztalokat takar, agyonhasznált étkészlettel. Svédasztalos étkeztetés volt, ami mindennapra igaz.
Czermann Panzió & Étterem Oroszlány a térképen
2840 OroszlányAlkotmány út 10.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar