Czermann Panzió & Étterem Oroszlány
2840 Oroszlány, Alkotmány út 10.

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány a térképen

Rendezvény,előadói - max. 70 fő
Visa
nincs

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány bemutatkozása

Panziónk Komárom-Esztergom megyében, a 20 000 lakost számláló Oroszlány városban található. Tatabányától 15 km-re, Tatától 20 km-re fekszik.
A családi tulajdonú éttermet és panziót 1991-ben építettük újjá és folyamatos bővítéssel, felújítással tesszük az állandóan változó igényeknek megfelelővé. Őrzött parkolónk a panzió udvarában található.
A Panzióhoz tartozó vendéglő 80, 50, 35 férőhelyes éttermei (Bankettek, esküvők, üzleti és családi) rendezvények tartására alkalmasak, tavasztól őszig nyitvatartó kerthelységünkben ételbár, játszótér, szabadtéri sütési, főzési lehetőség, élő zene teszi még kellemesebbé a látogatók szórakozását.

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány képei

Szállások Oroszlány városában
Wellness csomagok Oroszlány városában

Czermann Panzió & Étterem Oroszlány vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Véletlenül zuhantunk be egy hétvégi kirándulás után, ebéd idő után jóval túl , 4 óra körül. Rajtunk kívül négy ember tartózkodott az étteremben, ennek ellenére elég sokat kellett várni az ételre. Az viszont nagyon jó volt. Bőséges, szépen tálalt, és kifogástalan. Miután a többi vendég elment, nekünk négyünknek változatlanul zenélt az egyszemélyes zenekar, ami nagyon kellemessé tette a környzetet és a hangulatot.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Húsvét szombaton voltunk családdal. Délben. Senki nem volt. Ez már gyanús. Én pacalt kértem körén nélkül, párom főtt burgonyával, ő fele annyi pacalt kapott. Ugyanannyiért. A pacal kemény, ízetlen volt. A többi menü is kritikán aluli. Mindezt 8500 Ft-ból. (Ezért jobb étteremben jobb ételt kaptunk)
4 telep volt összesen az étteremben. Ezt a pincér mondta.
Tatabánya

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nézem a felrakott fényképeket és nem hiszek a szememnek. Én talán nem ebben az étteremben jártam? Pedig igen, csak a képek a különteremben készültek, ami egyéni látogatók elől le van zárva. A mindennapi étterem kék nejlonasztalterítós, boxos asztalokat takar, agyonhasznált étkészlettel. Svédasztalos étkeztetés volt, ami mindennapra igaz.

Legnépszerűbb csomagok Oroszlányban és környékén
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.08.07. - 2021.01.01.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2020.10.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.

Szállodák Oroszlány környékén
Hotel Laroba Oroszlány
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Oroszlány
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval (2 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

Czermann Panzió & Étterem OroszlányX