Erzsébet Nagy Szálloda étterme Paks

7030 Paks, Szent István tér 2.

Erzsébet Nagy Szálloda étterme Paks a térképen

Erzsébet Nagy Szálloda étterme Paks értékelése:

5. helyezett a 12 paksi étterem közül
416. helyezett Közép Dunántúlon - 773 étterem közül

Erzsébet Nagy Szálloda étterme Paks vélemények

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Maga az étterem egy régi kúriából került kialakításra az alsó szinten. Használhatják utcáról betérők, és szálló vendégek is. A kiszolgálásról :
Előzékeny abszolút profi pincérek, mosolygósak, udvariasak. Éteke minősége :
Étkeztünk svédasztalos és a la cart módon is. A svédasztal megfelelően bőséges, az ételek minősége nagyon jó, úgy reggelinél mint vacsoránál vagy ebédnél.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 23.
Bizalom gerjesztő a hely- persze az épület külseje is imponáló- udvarias, barátságos kiszolgálás. Tisztaság, rend jellemzi az éttermet. Finom ételek szépen tálalva (nincs sallang), a házi vörösbor megfizethető és finom, a kávé szintén. Bár az étlapon szereplő ételek árai inkább a vaskosabb pénztárcára vannak méretezve, viszont minden ételcsoportban találunk megfizethető árat.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csillogó külső nem feltétlenül drág belsőt takar. Érdemes kipróbálni a helyet, különleges alkalmakkor keressük fel mi is családunkkal. A helyszín impozáns, a pincérek előzékenyek, az ételek finomak, igényesen elkészítettek. Olcsónak ugyan nem mondanám, de egy ilyen helyen erre nem is számít az ember. A szomszédos kávéházban a dunaföldvári Tóth Cukrászda remekeit árulják.

Legnépszerűbb csomagok Pakson és környékén
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.519 - 43.983,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.

Szállodák Paks környékén
Zichy Park Hotel Paks
Vital Hotel Nautis Paks
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval (1 éjtől)

Erzsébet Nagy Szálloda étterme PaksX