Palkonyai pincesor Palkonya

Palkonyai pincesor Palkonya
Palkonyai pincesor PalkonyaPalkonyai pincesor Palkonya
Palkonyai pincesor PalkonyaPalkonyai pincesor Palkonya

Palkonyai pincesor Palkonya bemutatkozása

A Villányi borvidék 53 présházból álló pincesora műemlékvédelem alatt áll. Palkonya 5 utcában sorakozó pincéinek településszerkezeti, gazdálkodástörténeti és esztétikai értéke is kiemelkedő. Az itt tartott rendezvények közül a Pünkösdi Palkonyai Nyitott Pincék fesztiválja a legnagyobb.

Hotel Cabernet Villánykövesd - Napi árak reggelis ellátással
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Palkonyai pincesor Palkonya vélemények

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Érdekes 2022. november 2.a párjával járt itt
Gondolkodom, hogy az előttem osztályozó mit látott ebben egyest? Meg hát én mit? Egy közismert híres pincesor a palkonyai, a Villány környéki borok figyelemre méltók, a falu melletti tájnak ez a lépcsőzetes kialakítása meg kinek mijét bánthatja? Abszolút jó látvány, séta az egyforma, de mégis különböző kis házak között.
Palkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső képPalkonyai pincesor Palkonya - Külső kép