Hotel Pannon Pannonhalma
9090 Pannonhalma, Hunyadi út 7/C.

Hotel Pannon Pannonhalma a térképen

Szállások Pannonhalma városában
Wellness csomagok Pannonhalma városában

Hotel Pannon Pannonhalma vélemények

2018. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Nagyobb baráti társasággal töltöttünk el két napot a Panzióban. Látogatást tettünk az Apátságban tárlatvezetéssel, nagyon finom borokat kóstoltunk az Apátság pincészetében. A szállásra érkezéskor nagyon kedvesen fogadtak minket. Összeállítottuk a vacsorát az étterem bőséges ajánlatából, ki-ki igénye szerint rendelt. Mikor visszaértünk a túrából, a vacsora készen volt.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 8. - 8 látogató hasznosnak vélte
Soha sem szerettem a panziókat, de Keszthelyen találtam két olyat is, amire azt mondtam ez igen, mint ha egy háromcsillagos holteben lennék. Itt is hasonló a helyzet, igaz ez szerényebb és egyszerűbben berendezett, de tiszta, tágas és igen csak szép a kilátás. A „Személyzet” kedves és udvarias, vendégbarát, a reggeli bőséges és finom, az étterem hangulatos.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 27.
Nagyon kellemes pannonhalmi kirándulást tettünk a barátainkkal. Az Apátság alatt, attól nem messze foglaltunk szállást. A panzió átlagos volt, tiszta,kényelmes szobákkal, melyek közül némelyik közvetlenül az Apátságra nézett. Ár-érték arányával nem értettünk teljesen egyet, de a vendéglátók készségesek voltak, nem panaszkodhatunk rájuk.

Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
4 nap/3 éjszaka 37.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna szeánsz használattal, szilveszteri gálavacsorával, szoba bekészítéssel, élőzenés esttel, Irigy Hónaljmirigy koncerttel, tombolasorsolással
Érvényes: 2020.01.01-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 14.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Pannonhalma környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Aqua- Karácsony (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval már 1 éjszakától
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)

PannonhalmaX