Hotel Pannon Pannonhalma

3,6
3. helyezett
az 5 pannonhalmi szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Hotel Pannon Pannonhalma

4Ár / érték
3Szolgáltatás
4Étkezés
4,7Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Félpénzes akció
Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi ár
Napi ár
01.25-01.01.
Thermál Hotel és Kemping Komárom
31.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től Reggelivel és fürdőbelépővel.

Hotel Pannon Pannonhalma vélemények

Kiváló 2021. november 28.barátokkal járt itt
Panorámás hely, erkélyes szobák zárt nagy parkoló . Kerékpárnak zárt garázs. Közel az Apátság. és az Apátsági pincészet .Finom ételek olcsó áron. Svédasztalos reggeli,nagy választékkal. Vacsora után lehet kérni a ,különtermet borozgatásra beszélgetésre. Este zárják a kaput,kulccsal lehet közlekedni.
Kiváló 2018. február 12.kollégákkal járt itt
Nagyobb baráti társasággal töltöttünk el két napot a Panzióban. Látogatást tettünk az Apátságban tárlatvezetéssel, nagyon finom borokat kóstoltunk az Apátság pincészetében. A szállásra érkezéskor nagyon kedvesen fogadtak minket. Összeállítottuk a vacsorát az étterem bőséges ajánlatából, ki-ki igénye szerint rendelt.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 123 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 1721 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2234 feltöltött kép
2014. május 8.kollégákkal járt itt
Soha sem szerettem a panziókat, de Keszthelyen találtam két olyat is, amire azt mondtam ez igen, mint ha egy háromcsillagos holteben lennék. Itt is hasonló a helyzet, igaz ez szerényebb és egyszerűbben berendezett, de tiszta, tágas és igen csak szép a kilátás. A „Személyzet” kedves és udvarias, vendégbarát, a reggeli bőséges és finom, az étterem hangulatos. Az árak kedvezőek.
4Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 49 városban járt márFelfedező - 25 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 27.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes pannonhalmi kirándulást tettünk a barátainkkal. Az Apátság alatt, attól nem messze foglaltunk szállást. A panzió átlagos volt, tiszta,kényelmes szobákkal, melyek közül némelyik közvetlenül az Apátságra nézett. Ár-érték arányával nem értettünk teljesen egyet, de a vendéglátók készségesek voltak, nem panaszkodhatunk rájuk.
4Személyzet
4Tisztaság