Hotel Pannon Pannonhalma
9090 Pannonhalma, Hunyadi út 7/C.

Hotel Pannon Pannonhalma a térképen

Szállások Pannonhalma városában
Wellness csomagok Pannonhalma városában

Hotel Pannon Pannonhalma vélemények

2018. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Nagyobb baráti társasággal töltöttünk el két napot a Panzióban. Látogatást tettünk az Apátságban tárlatvezetéssel, nagyon finom borokat kóstoltunk az Apátság pincészetében. A szállásra érkezéskor nagyon kedvesen fogadtak minket. Összeállítottuk a vacsorát az étterem bőséges ajánlatából, ki-ki igénye szerint rendelt. Mikor visszaértünk a túrából, a vacsora készen volt.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 8. - 8 látogató hasznosnak vélte
Soha sem szerettem a panziókat, de Keszthelyen találtam két olyat is, amire azt mondtam ez igen, mint ha egy háromcsillagos holteben lennék. Itt is hasonló a helyzet, igaz ez szerényebb és egyszerűbben berendezett, de tiszta, tágas és igen csak szép a kilátás. A „Személyzet” kedves és udvarias, vendégbarát, a reggeli bőséges és finom, az étterem hangulatos.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 27.
Nagyon kellemes pannonhalmi kirándulást tettünk a barátainkkal. Az Apátság alatt, attól nem messze foglaltunk szállást. A panzió átlagos volt, tiszta,kényelmes szobákkal, melyek közül némelyik közvetlenül az Apátságra nézett. Ár-érték arányával nem értettünk teljesen egyet, de a vendéglátók készségesek voltak, nem panaszkodhatunk rájuk.

Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.962 - 14.449,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.936 - 40.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Pannonhalma környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

PannonhalmaX