Ugor: Tényleg jó - Galéria Bisztró Pápa

Galéria Bisztró Pápa értékelése
3. helyezett a 16 pápai étterem közül

Tényleg jó

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Tulajdonképpen közel volt a legjobb értékhez, de majdnem. Az Esterházy-kastélyban ajánlották, hogy oda menjünk ebédelni. Nem bántuk meg. Alig volt vendég, de azért azt nem állítanám, hogy elkapkodták az asztalunk felkeresését. nem volt ez felháborítóan sok idő, de nem is volt egy olyan gyors és kedves vendégfogadás. A medvehagymás-sonkás csirkemellet választottam, már kint kinéztem az étlapon. Elég jó volt, nem is bántam. Valahogy olyan fura volt minden. Benne jártunk a járványidőszakban, sehol egy szájmaszk, egy kesztyű, egy kézfertőtlenítő... egy fiatal srác kihozta a tiszta evőeszközöket a tálalószekrénybe, csak úgy civilben, kesztyű nélkül és közben kicsit meg is vakarta az orrát... lehet, hogy ez csak nekem volt fura. Egyébként merem ajánlani, jó a hely, sok szempontból megfelelő.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

8500 Pápa
Fő tér 21.

2020. augusztus 4.
Az étterem elhelyezkedése alapján szuper az ár-érték arány. 2 féle levesből és tőbbféle főételből válaszható napi menü van, érdemes megkóstolmi, korrekt áron,korrekt adagok és a leves kifejezetten finom volt,bár langyos. Kellemes kiülni a teraszra, a kiszolgálás elég gördülékeny,kicsit akkor...