Szakértő: Egy átlagos vacsora - Gólyafészek Vendéglő Pápa

Gólyafészek Vendéglő Pápa értékelése
1. helyezett a 16 pápai étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Egy átlagos vacsora

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Nemrég jártunk párommal Pápán és ismét betértünk ide. Továbbra is ugyan az a minőség, mint egy féléve.
A pincérek nagyon gyorsak, előzékenyek hozzá teszem csak mi voltunk ott délután hatkor, tehát nem volt nehéz. Egy kicsit kínos volt, hogy az ajtóba leselkedett, hogy hol tartunk a vacsorával, csinálhatta volna szolidabban is.
Az étel nagyon gyorsan elkészült és emiatt nem is sikerült a húsokat rendesen átsütni, komoly erő kellet feldarabolni még a csirkemellet is. A sülteket a mirelit krumplira tették így prímán elázott.
Ennyiért már ellehetett volna rendesen is készíteni.
Legutóbb a kerthelyiségbe ültünk így nem is láttam, hogy az éttermi résznél van a toalett egy függönnyel takarva a mosogatás is középen az étkező részből nyílik.
Nem igazan értem a kitűnő minősítést, mert mit adok a tökéletesnek. Mondjuk, a falon ott lóg az itt jártam oklevele.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Szakértő felhasználót?    Igen

8500 Pápa
Jókai u. 45.

2019. június 11.
Feleségemmel tértünk be vasárnapi napon 4 óra után az étterembe. A helyet egy utcán megkérdezett pápai hölgy és kisfia ajánlotta. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Kitűnő ebédben,barátságos kiszolgálásban volt részünk: Az ételválaszték nagy,a szakács pedig remekül végzi a dolgát.Mint...