Vereske: Ide is visszatérünk - Gólyafészek Vendéglő Pápa

1. helyezett a 16 pápai étterem közül

Ide is visszatérünk

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal és a kisfiunkkal látogattunk el, kifejezetten az oldalon és egy ismerős ajánlására. Nem csalódtunk.
A külső helységben találtunk asztalt magunknak. Kellemes, nyugodt hangulatú hely, nem puccos, de kulturált, családias. Levest, főtételt, és desszertet is fogyasztottunk. Mindenki mást. Mondhatom mindegyik finom volt. És bőséges. Én nem is bírtam végig enni a fogásokat. A gombakrém levesből sajnálatomra vissza is kellett küldenem, olyan nagy
adag, és olyan laktató volt, hogy éreztem, nem marad hely ha mindet megeszem. A cigánypecsenye egyik szelet húsát a férjem dörgölte be, (bár nagy kihívás volt neki is, a fatányérosa mellé) pedig Isteni volt az is. A Gundel palacsintával megbirkóztam egyedül is! :D Minden nagyon finom volt. Mosdóba nem voltunk, így annak állapotát nem tudom, de amit láttunk az visszatérésre okot ad. Különösen az árak. :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Vereske felhasználót?    Igen

8500 Pápa
Jókai u. 45.

2019. június 11.
Feleségemmel tértünk be vasárnapi napon 4 óra után az étterembe. A helyet egy utcán megkérdezett pápai hölgy és kisfia ajánlotta. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Kitűnő ebédben,barátságos kiszolgálásban volt részünk: Az ételválaszték nagy,a szakács pedig remekül végzi a dolgát.Mint...