Hanga Vendégház Parád

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hanga Vendégház Parád vélemények

Kiváló 2019. április 12.a párjával járt itt
Sokat jártunk az elmúlt évtizedekben a párommal Ausztriában a hegyekben és a Hanga vendégházzal kapcsolatban ez az érzés kapott el. Nagyon szépen, ízlésesen, bajoros hangulatban berendezett szállás. Hatalmas ágy, szép kilátás a teraszról, madárcsicsergés, nyugalom és csend. Ezek a jellemzők a vendégházra.
Kiváló 2017. október 6.családjával járt itt
Madárdalos reggelek, kedves kiszolgálás, tapintatos háziak. Minden reményünk, álmunk valóra vált, ezt a nagyon profi és láthatatlan háttérmunka is lehetővé tette. Vendéglátásban és tisztaságban is kifogástalan, minden igényre figyelő hozzáállást tapasztaltunk, így igazi kikapcsolódásban volt részünk.
Kiváló 2017. október 3.családjával járt itt
Kedves, családias hangulatban az erdő szélén lévő házikókban barátságos, fabútorokkal berendezett szobák fogadnak teljes kényelemben és összhangban. A reggelitől a meleg vacsoráig bőséges ellátást kaptunk óriási tál süteménnyel. Közvetlen és sürgő-forgó házinéni kockás terítőre terít a fa gerendákkal és lambériával hangulatossá varázsolt étkezőben. Mindenkinek ajánlom, főleg családoknak!
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Csodás hetet töltöttem el itt,barátaimmal,családommal.Nagyon jól éreztük magunkat.Táj csodás,az ellátás kifogástalan,finom ételek!! Alig akartunk hazajönni, de vissza fogunk menni még !!! A három fogásos vacsorák isteniek voltak. Tulajdonosok,kedvesek,közvetlenek.Családias hangulatban telt a hetünk!!!
Kiváló 2015. január 8.barátokkal járt itt
Több alkalommal volt szerencsém a Hangában vendégeskedni. Minden alkalommal nagyon jól éreztem ott magam az egyetlen probléma csak az volt, hogy haza kellett jönni. Amikor ott van az ember nem akarja otthagyni azt a békességet, nyugalmat, csendet, amit a szállás kínál.
Kiváló 2014. május 26.a párjával járt itt
A környezet mesébe illő. Pihenésre, kikapcsolódásra vágyóknak tökéletes. A ház és környéke makulátlan, ragyogó tisztaság mindenhol. Mindenkinek ajánlom, aki a napfelkeltét a balkonjáról szeretné csodálni, vagy a csillagos eget bámulni a "hallható" csöndben.
Kiváló 2013. június 21.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezet kifogástalan szállás. Tényleg ugy néz ki a szállás minta honlapjukon van. Az ágy nemű puha a matrac nagyon kényelmes. A szobák igényesek gyönyörű fából készült bútorokkal. A háziak nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek amit a háziasszony készit isteni finomak! ! ! !
Hanga Vendégház Parád - Külső kép