Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Hotel FIT Hévíz

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 26.családjával járt itt
Rokonaink hívtak meg minket, hogy töltsünk el velük itt egy hosszú hétvégét, mert ők nagyon szeretik a helyet. Sokak számára közkedvelt a hotel, ottlétünk alatt is kisebb tömeg volt. A wellness részleg több részlegből áll, és délután vacsora előtt kicsit zsúfolt annak ellenére, hogy tágas mindegyik tér.
Kiváló 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már itt, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ételek nagyon ízletesek, mindenki talált magának megfelelőt. Mindkét szárny wellness részlegét használhattuk, ami teljeskörü pihenést biztosított. Sajnos most az időjárás nem volt a legjobb, de egyébként a táj mesés és rengeteg kirándulási lehetőség van a mesebeli környéken.
Kiváló 2019. október 3.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben egy csodálatos épületegyüttes a Park Hotel Erzsébet. Berendezése, felszereltsége illeszkedik a szép külsőhöz. A tisztaságon, a hatalmas park ápoltságán, a Hotel minden szegletén
meglátszik, hogy hozzáértő és nagyon igényes Vezetője és Munkatársai
vannak.
Kiváló 2019. augusztus 26.a párjával járt itt
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 4.családjával járt itt
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon jó választás volt.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdő - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Kiváló 2019. június 11.a párjával járt itt
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy másnap már arra kellett vigyázni, nehogy túl együk magunkat.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - EgyébErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
A hotel tágas, több épületből áll. Mi a Zsuzsanna részlegen voltunk elszállásolva. Nyugodt környezetben található. Pihenésre alkalmas. A szoba tágas, tiszta volt. A tv kicsi volt, de sík képernyős. Welness részlegen jacuzzi, több szauna is volt, sókamra,kisebb beltéri medence, ami pihenésre alkalmas. Kültéri medence elég nagy volt.
Kiváló 2019. május 18.barátokkal járt itt
A szállás megközelíthetősége, elhelyezkedése kiváló. Csodás környezet, kényelem, előzékeny és rugalmas személyzet. Délután helyett már de. 10 körül megérkeztünk a buszmenetrend miatt. 11-kor már szobában voltunk. A félpanzió is remek, de az ebédet is érdemes itt fogyasztani, mert fantasztikus a konyha, nagyok az adagok, és árban is megfelelő az étel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 4.a párjával járt itt
Gyönyörű tavaszi időben 3 éjszakát töltöttünk a Zsuzsanna szárnyban. A szálló kellemes meglepetés volt, mert a képek és a 3 csillag alapján kicsit "retro" hangulatra számítottunk, de nem azt kaptuk. A tágas világos erkélyes szoba, a kényelmes ágy,a TV 30 csatornája meglepetést okozott.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - SzobákErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár