Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Szörnyű 2018. április 6.a párjával járt itt
Rokkantságunk előre jelzése ellenére nem tudtunk a szobai fürdőt használni! javaslat --költözés más szárnyba 3xnapi1500 ft-ért-recepció"! ! ! Mozgáskorlátozottak vagyunk-előre jeleztük! -Érzéketlen- a recepciós főnők és a beusztotak is! Ez nem volt arányban a fizetés összegével 52500 ft-al. TÖBBET ilyen helyre nem megyünk!
Szörnyű 2018. március 21.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a szoba termosztát kapcsolója szerint 16 C fok volt a szobában. Meg lehetett fagyni. A 3-as helyzetben hangosan zugva éjjel 2 órakor is még csak 19 C fok volt. Ha vendéget várnak, felfűthetnék a szállást. A Vacsora elfogadható, bár a vegetáriánusok itt is bajban lennének a választékkal. Reggeli kissé egysikú fantáziátlan.
Szörnyű 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
A hely gyönyörű. De ez nem a szálloda érdeme. Jó levegő is lehetne, ha a dohányzóhelyet nem a szobánk alatt jelölték volna ki. Elképesztő, hogy az ember elmegy a Mátrába jó levegőt szívni és nem tudja kinyitni az ablakot, mert bagószag árad. Az ételek rettenetesek voltak. Vagy nyers volt, vagy odaégetve. Ma reggel a tej is romlott volt.
Szörnyű 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
A hely csodálatos és a Welness részleg is nagyon jó, de a személyzet szakképzetlen, mindenhol várni kell úgy a vendéglátó egységekben mint a wellnessben (ebédelni mentem, vacsorázni mentem felirattal találkozni). A reggeli és a vacsora szinte ehetetlen.
Szörnyű 2014. november 4.a párjával járt itt
Mi az Erzsébet szárnyban kaptunk helyet (ez jutott :() . Nem gondoltam,hogy különbség van a szárnyak között,a fotókon ez nem látszott!
Soha többet!!! Senkinek sem ajánlom!
Koszos,kopott,igénytelen. A wellness nagyon kicsi. Nem úgy,ahogyan a fotón látszik! Pozitívum:kedves személyzet.
Gyenge 2024. március 2.a párjával járt itt
A szálloda szép helyen található, de a mi szobánk ablaka a két szárny közötti szűk parkolóra nézett. A recepciós, bemagolva eldarálta, amit betanitottak neki, jöhetett vona a szöveg akár magnóról is, semmi személyes kontakt. A szaunák mindkét szárnyban jók, a Zsuzsannában a "jakuzzi" óránként egyszer indul be, de erről semmi tájékoztatás nincs, Az "élmény" medence élménye szegényes.
Gyenge 2022. augusztus 24.egyedül járt itt
A szoba az út mellett volt, ahol éjjel - nappal mentek a járművek, tehát aludni - pihenni nem lehetett se éjjel sem nappal. A másik a szobában hajnal-reggelente borzalmas csatorna szag volt, 3-4 órahosszig. Összességében nagyon, de nagyon borzalmas volt, életem legrosszabb szállodai szobában laktam. Szoba cserére a telt ház miatt nem volt
lehetőség.
Gyenge 2022. április 4.barátokkal járt itt
A hölgy, aki fogadott minket a recepción nagyon nem volt kedves és minden információt úgy kellett kihúzni belőle. A szoba egy sötét büdös lyuk volt, pedig feláras szobát kértünk a barátainkkal együtt foglaltunk, egymás mellé. Ennek ellenére két külön emeleten voltunk. Kérésünkre, hogy lehet-e szobát változtatni, a válasz: "nem tudjuk megoldani".
Gyenge 2020. február 23.a párjával járt itt
Sajnos a szobával kapcsolatban nem voltam elégedett . én egy standard szobát kértem, de azt senki nem mondta , hogy ez egy szűk padlásszoba lesz. Ahol ugye ha nem figyelsz minden pillanatban, akkor bevered a fejed a szobában belógó 2 db. gerenda valamelyikébe. A szoba nagyon szűk volt kicsi , szinte fullasztó. Az Erzsébet szárnyban a beülős medence vize hideg volt .
Gyenge 2018. november 6.a párjával járt itt
Olyan kellemes 5 napot töltöttünk az Erzsébet szárnyban itt négy éve, hogy az sem riasztott el a visszatéréstől, hogy csak egy "korlátozott kilátású tetőablakos" szoba maradt a Zsuzsanna szárnyban a négynapos ünnepre. Arra azonban nem számítottunk, hogy a kilátás annyira korlátozott, hogy az égbolton kívül semmi mást nem látni.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár