Paagh Étterem Páty

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Paagh Étterem Páty vélemények

2023. január 15.gyerekekkel járt itt
Családi ünnepet - házassági évfordulót - rendeztünk meg az étteremben. Korrekt volt minden, a foglalás, a kiszolgálás, a tisztaság. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok is bőségesek. Ár / érték arányban teljesen elégedettek voltunk. Minden szempontból jó választás volt. Ide egész biztosan még visszatérünk.
Szörnyű 2018. augusztus 30.barátokkal járt itt
A leveshez sajnos nem tudnak kenyeret adni, "mert nem volt idejük elmenni vásárolni". Egy étteremben. . . kicsit furcsa. A kacsasült egy árva combbal érkezik, "sajnos a melle husa elfogyott". A számlában a kacsaért a teljes árat számolják fel és még csak nem is érzik, hogy ez mennyire ciki. Na itt fejeztük be a hely további látogatását.
2016. június 12.a párjával járt itt
Nem terveztük, hogy meglátogatjuk a helyet , csupán egy hirtelen döntés volt az ebéd. Bekanyarodva az útról egy belső udvaron lehet parkolni, ami meglehetősen kényelmes dolog. Normális felszolgálás, tisztaság és korrekt árak. Az ételek maradandó nyomot nem hagytak, de panaszkodni sem lehet rájuk. Egy nem tervezett, hétköznapi ebédnek tökéletesen megfelelt.
2016. június 1.a párjával járt itt
Új építésű, de legalábbis a modern követelmények szerint felújított épület, mely nem csak étterem, de más szolgáltatási egységeket is magába foglal, pld utazási iroda, panzió, bowling pálya stb. Van belső parkolója, külső terasza is van, ahol nyáron kellemesebb a hangulat, de most bent is jó idő volt.
Kiváló 2015. október 3.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen járunk ide és nem szoktunk csalódni. Családias hely főként magyaros konyhával, de pizzák is vannak és finomak is (gyerek adag pizzát is lehet kérni). Tartósan jó a színvonala, barátságos adagok vannak és viszonylag gyors a kiszolgálás. A levesektől kezdve a desszertekig minden fogás igényesen van elkészítve. A sörtésztában sült hús kellemes különlegesség.