Ráday-Kastély Pécel

Ráday-Kastély Pécel
Ráday-Kastély PécelRáday-Kastély Pécel
Ráday-Kastély PécelRáday-Kastély Pécel

Ráday-Kastély Pécel bemutatkozása

Pécelt a Ráday-család emelte Magyarország egyik vezető kulturális központjává a XVIII. században. Tagjainak művészetpártoló, gyűjtő- és alkotótevékenysége révén magasan kiemelkedett kora megyei nemességéből, grófi rangot szerzett, s nagyjaink közé került.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Ráday-Kastély Pécel vélemények

Kihagyhatatlan 2023. február 9.egyedül járt itt
Nagyon kedvesek az ott dolgozók.
A tárlat vezető hölgynek inni lehet a szavait olyan részletesen meséli el a kastély történetét.
Ajánlom mindenkinek aki arra felé jár.
Ráday-Kastély Pécel - EgyébRáday-Kastély Pécel - EgyébRáday-Kastély Pécel - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. július 19.csoporttal járt itt
Pár évvel ezelőtt már jártunk itt, de akkor sajnos nem sikerült a kastély épületébe bejutnunk, így akkor csak kívülről tudtuk megnézni az épületet. Az M0-s úton kb. fél óra alatt elérhető autóval a kastély, a bejárat előtt van parkolási lehetőség. Kizárólag vezetéssel látogatható, amely minden óra .
Ráday-Kastély Pécel - Ráday-Kastély Pécel - Ráday-Kastély Pécel -