Flekken Étterem Pécs

Flekken Étterem Pécs
Flekken Étterem PécsFlekken Étterem Pécs
Flekken Étterem PécsFlekken Étterem Pécs

Flekken Étterem Pécs bemutatkozása

Új névvel de a megszokott minőséggel, mennyiséggel várjuk kedves vendégeinket! Barátságos környezet, dohányzó kerthelyiség, állandó étel- és italakciók, napi menü. Házhoz szállítással is rendelhetnek tőlünk hétfőtől szombatig 11:00-től 20:00 óráig!

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Flekken Étterem Pécs vélemények

2015. szeptember 23.barátokkal járt itt
Fesztelen hangulatú belyiség és fedett szabadtéri kerttel
Kellemes még a plafonig futó tükör ami nagyítja a tér érzetét. Udvarias és mosolygós a kiszolgálás. Negatívum nem jut eszembe.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. december 1.a párjával járt itt
A szemben lévő moziba készültünk, előtte itt vacsoráztunk a párommal. A hely kicsit régimódi, de meg van a maga hangulata. A kiszolgálás udvarias és segítőkész volt. Az ételek gyorsan elkészültek, frissek, nagy adagok és nagyon finomak voltak. A páromnak annyira ízlett a töltött lepényük, hogy ezután igénybe vesszük a házhozszállítás lehetőséget is, és bátran fogunk innen rendelni. Szerintem szuper az ár-érték arányuk!
Kiváló 2014. november 12.a párjával járt itt
Egy barátságos hangulatos étterem a nyüzsgő nagyváros szívében. Ha tehetem mindig visszatérek ide. Változatos ételeivel és szemet gyönyörködtető desszertjeivel hamar belelopta magát a szívembe. Bármilyen ésszerű határokon belüli kérést teljesítenek. Legyen szó akár egy esküvőről vagy csak egy romantikus vacsoráról.
2014. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Azoknak ajánlom ezt a helyet, akik olcsón akarnak finomat és bőségeset enni. Az általunk megkóstolt egytálételek, illetve menük mindig jól elkészítettek és ízletesek voltak. A hétvégi menü családbarát, ezer forint alatt komplett ebéd (leves, főfogás körettel és savanyúval, desszert).
Kiváló 2014. július 26.barátokkal járt itt
Nagyon jó kis étterem. Bővült az étlap. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Finom Ételek Gyors kiszolgálás! :)Kerthelyiséggel is rendelkeznek. nekem a lepények és a pizzák jönnek be nagyon igazi kemencében sütik őket. nagy a választék, variálni is lehet a feltétekkel. ezentúl ismerőseimmel csak ide fogunk járni, nagyon megtetszett ez az étterem! az árak is nagyon elfogadhatóak!
Flekken Étterem Pécs - Belső
Kiváló 2014. február 27.a párjával járt itt
Nagyjából két éve találtam rá erre a helyre, azóta már a páromat is odaszoktattam, ha lehet így mondani. Nagyon szeretünk a kerthelyiségben megbújni egy szép nyári napon, de a belső helyiséget is szeretjük. A legjobb, hogy meghitt, családias a környezet, csöndes és nyugodt, ami pont jól esik egy stressz nap után.
Flekken Étterem Pécs a térképen
7624 PécsIparsziget u. 18.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V