Tex Mex Mexikói Étterem Pécs

4,7
a 164 pécsi étterem közül
étterem

Tex Mex Mexikói Étterem Pécs bemutatkozása

Éttermünkben kizárólag friss alapanyagokból, frissen készítjük ételeinket. Heti, napi ajánlatainkban a mexikói fogásokon kívül karibi és egyéb tengerentúli finomságok is szerepelnek. Koktéljaink megfelelő körítést adnak egy hangulatos közép-amerikai vacsorához. Asztalfoglalás mindenképpen ajánlott!

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tex Mex Mexikói Étterem Pécs vélemények

2017. szeptember 25.családjával járt itt
Hétvégi napon jártunk az étteremben, foglalásunk nem volt, de szerencsénk annál inkább, mert kaptunk végül asztalt. Két negatívum volt csupán: az egyik, hogy 1 órát vártunk az ételekre, amit nagyon-nagyon soknak találunk. Sajnos csupán egyetlen felszolgáló van és valószínűsíthetően egyetlen szakács. Ráadásul a pincér egyben pultos is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 14.a párjával járt itt
Foglalj asztalt, pécsi vagyok hidd el :) ! Csak este van nyitva, de hát ki tér be Pécsett ebédre egy mexikói étterembe? :) A hely egy barátságos kis alagsori mondhatni szoba étterem. Kb. 30-35 fő befogadására alkalmas, ezért ahányszor csak megfordultam ott, mindig telt ház volt. A kiszolgálás remek, lehet kicsit lassabb, de ha jó a társaságod, akkor ez kit izgat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 28.barátokkal járt itt
A hely egy pincehelyiség, egy belvárosi utcácskából nyílik. Mivel elég kicsi, így érdemes asztalt foglalni. Mi már többször is voltunk, mindig tele volt a hely. A pultos a pincér is egyben, így a kiszolgálás lassabb. Minden ételt szívesen elmagyaráz, hogy hogyan készül. Az kaják isteniek, a társaság férfi tagjai is mind jól laktak. :) Az árak tartalmazzák a köretet is, és a plusz csípős szószokat is.
Tex Mex Mexikói Étterem Pécs a térképen
7600 PécsTeréz u. 10.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva