Trüffel Cukrászda Pécs

88. helyezett Dél Dunántúlon - 478 étterem közül

cukrászda, fagyizó, pékség

Trüffel Cukrászda Pécs vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
IMÁDOM a sütiket. Bőven van választék klasszikus, hagyományos, és modern sütikben. Pl: ország tortája. Cukor, glutén és tejmentes torták, sütik és fagyik is vannak. A kedvencem az epres/mangós minden mentes torta és a mák fagyi :)

A pultos lányok sajnos ritkán mosolyognak, rugalmatlannak érzem őket. Pl: van a listán epres túrótorta és málnás mascarponés torta.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Pécs külvárosában található kis cukrászda, ahol nagy választékban kaphatók az allergén mentes édességek . Aki tej vagy cukormentes süteményt szeretne enni, több fajtából is választhat. A cukrászda igényes alapanyagokból készít süteményeket, s ezeket kissé átlag feletti áron kínálja. Bár az ízélmény miatt érdemes költeni rá. A fagyijuk és sokféle és finom.

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel két év után is csak azt mondhatom, hogy nagyon jó kis cukrászda. (Bővebben: lásd a korábbi értékelésem! )
Annyit azért még hozzátennék, hogy - természetesen - az elmúlt közel két ében is többször jártam a pécsi Trüffelben, de még egyszer sem okoztak csalódást. Itt most csak a legutóbbi látogatásom kitűnő somlói galuskáját és a remek, erős, de nem maró presszó kávéjukat emelném ki.

bépé14 TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Ha nagyon röviden kellene fogalmazni, akkor csak annyit írnék: az ország legjobb cukrászdája. Persze, szerencsére, nem kell ilyen röviden fogalmazni, másrészt ez az állítás így túl kategorikus. Mindenesetre ha azt mondom, hogy a pécsi Trüffel alighanem az ország egyik legjobb cukrászdája, az már bőven vállalható.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-3 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg használattal, szilveszteri műsorral, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Trüffel Cukrászda PécsX