Csucsy: Szilveszteri élmény - Corso Hotel Pécs Pécs

Corso Hotel Pécs Pécs értékelése
1. helyezett a 77 pécsi szállás közül

Szilveszteri élmény

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A hotel remek helyen található, a szomszédságban levő mélygarázsban tudtunk parkolni a hotel vendégeinek fenntartott helyen. A személyzet nagyon korrekt volt. A programkoordinátor fiatal hölgy nagyon kedves, szimpatikus volt. A pincérek különösen dícsérendők, a reggeliztető pincérek közül ketten kiemelkedően figyelmesek voltak, még a háttér zenei kérésünket is teljesítették. A tv csatorna kínálat mellett a játékokat is megtaláltuk, a tetris nagy örömünkre szolgált ( régi nagy kedvence volt). A szilveszteri partyn egy Miklós nevű fiatal pincérrel is nagyon elégedettek voltunk, figyelmes, gyors és barátságos volt. A svédasztalos ételkínálat igényes és nagyon ízletes volt, a desszerteknél egy-egy fajta nagyon gyorsan elfogyott , többünknek nem jutott belőle és nem volt utánpótlása. Gyümölcsöket hiányoltuk, viszont a kávé mellé a növényi tejeket nagyon értékeltük. Az asztalokra kihelyezett magnum palackos borokból a rosé gyorsan melegedett, ez nem volt jó megoldás. Fehér borból (zöld veltelini) viszont lehetett a pincérektől kérni ,ennek hőmérséklete és ízminősége kifogástalan volt. A két fős zenei formáció igen retro repertoárt játszott,de be kell látni a vendégkörben sok 50 +os volt. Jól éreztük magunkat.

Szeretnéd követni Csucsy felhasználót?    Igen

2020. február 6. - Corso Hotel Pécs válasza Csucsy értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy nálunk töltötték a Szilveszterüket. Nagyra értékeljük visszajelzését. Észrevételeit továbbítottam az érintett részlegek vezetői felé. Bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.
Üdvözlettel,
Kanizsai Nikolett
Online Sales Coordinator
Kanizsai Nikolett (Corso Hotel Pécs)
Corso Hotel Pécs Pécs
7626 Pécs
Koller u. 8.

2020. január 7.
A szilveszteri programra érkeztünk a szállodába feleségemmel, szép szobát kaptunk, a személyzet nagyon segítőkész volt, a felszolgálok nagyon kedvesek, figyelmesek voltak, lesték a vendégek minden kívánságát. A tisztasággal is rendben volt minden. Közel van belváros. Pezsgő kóstoló is része volt...

2020. január 5.
A szilveszteri mulatság tényleg fergetegesre sikeredett. Az élőzene és a táncosok profik voltak.A közös tánc a profikkal együtt meglepetés volt de,nagyon-nagyon jól érezte magát mindenki. Club Cubano táncosok! :) Felejthetetlen számunkra. Szívesen visszamennék máskor is! :)

2020. január 4.
Jól éreztük magunkat a szállodában, a szilveszteri program tetszett, a Rouge zenekar repertoárja szuper volt. A szálloda személyzete udvarias, segítőkész. Ami negatívum, hogy a táncparkett a résztvevők számához képest nagyon kicsi. A superior szoba ágy melletti fali paneljén több helyen le...

Corso Hotel Pécs, Pécs kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter-20-as évek újratöltve (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-01
 - Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.701 - 16.692,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2018-07-17 - 2022-08-22
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.905 - 14.916,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2018-07-17 - 2022-08-22