Corso Hotel Pécs Pécs ★★★★

Corso Hotel Pécs Pécs értékelése:

1. helyezett a 75 pécsi szállás közül
2. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Corso Hotel Pécs Pécs bemutatkozása

Pécs legújabb szállodája, a 2010 májusában megnyílt négycsillagos Corso Hotel Pécs egyedi hangulatával hozzájárul ahhoz, hogy távol otthonától is minden vendég jól érezze magát. A butikhotel közvetlenül kapcsolódik a történelmi belvároshoz és az új Pécsi Konferencia- és Koncertközponthoz.

Corso Hotel Pécs Pécs képei

Corso Hotel Pécs Pécs

Corso Hotel Pécs Pécs vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Nagyon jól éreztük magunkat. A palota látogatás a bor kóstolóval nagyszerű élmény volt számunkra. Az ételek kiválóak, különlegesek, bőségesek voltak. A városnak sok érdekessége van, ami két napba nem fért bele, ezért máskor szívesen térnénk vissza Önökhöz. Sajnos a fürdés nem jött össze, de ez nem az Önök hibája volt, és helyette tudtunk más programot csinálni.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Kedves Dóra!

Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.

Üdvözlettel,
Pércsi Bernadett (Corso Hotel Pécs)

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Év végi búcsúztató helyszínéül választottam a Corso Hotelt.Amint az értékelésből látszik, nagyon elégedett voltam a szállással és az év végi programjukkal is. A szálloda rendkívül könnyen megközelíthető és pár perces sétával az város összes nevezetessége könnyen elérhető.
Jó szívvel ajánlom idősebb ,kirándulást kedvelő utazóknak is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szállás teljesen megfelelő volt: kényelmes szoba és ágy, tiszta fürdőszoba, kis ajándék piperecikkek, szabályozható fűtés, teljesen besötétítő függöny. A személyzet kedves, segítőkész, gyors és udvarias. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges, nagy választékkal, főleg a reggelinél. Ajándékuponokat is kaptunk több kultúrális programra.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
2018 szilveszterét töltöttük férjemmel a hotelben. Minden a várakozásunknak megfelelően, sőt azt meghaladóan alakult. A rendkívül udvarias, mosolygó és segítőkész, nyitott személyzet, a finomabbnál finomabb, ízlésesen kínált és felkínált ételek sokasága, az igényes, kellemes és tiszta környezet lehetővé tette számunkra az év fáradalmainak feledését valamint a feltöltődést.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szálloda elhelyezkedése kiváló,sok-sok látnivaló gyalogosan elérhető. Ingyenes a parkolás a szálloda lakóinak. Kedves, udvarias a személyzet. A szoba szép, tiszta, szabályozható fűtéssel, és jól záródó hangszigetelő ablakokkal, gyönyörű kilátás nyílt a 4. emeleti szobánkból. A reggelinél sokféle étel, ital közül lehetett választani.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Mindennel megvoltam elégedve, de egy problémám akadt! A férjem belázasodott egy szem lázcsillapító kellett volna, de sajnos nem sikerült beszereznem a szállodában! A recepciós hölgy útba igazított igaz, hogy merre találom a gyógyszertárat, de számomra nő létemre egy idegen városban elég félelmetes volt szilveszter éjjelén a nagy sötétségben!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
2017 szilveszterére kissé későn kezdtem hotelt “vadászni” magam és férjem számára. Azért sok lehetőséget találtam a neten, de gyorsan visszatértem a Corso Hotel ajanlatára. Nem tűnt aránytalanul drágának, programajánlója nekem vonzóbb volt, mint egy sztárfellépő (fél órára. . . ), reméltem, hogy jó lesz minden.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egész új, ennek megfelelően kielégít minden igényt, ami egy hosszú hétvégéhez szükséges. Mondjuk wellness nincs. A szoba tágas, elég jól szigetelt. Kávé/tea főző is van, ami itthon ritkaság. A fürdőben nem igazán lehetett érezni/hallani az elszívó működését, ezért általában kellemetlen szag lengte be.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Egy hetet toltottunk a szallodában a csaladdal. Tiszta, kellemes hely, csak ajanlani tudom mindenkinek :) Az etterem is jo, az etelek finomak, a szemelyzet udvarias. A szálloda elhelyezese a sem rossz, csak a jobb oldali betonlyuk rontja a komfortérzetet. A etelek felszolgalasa rendben,a gyumolcsok nem voltak az igaziak :( lehet nem hazai volt.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
A reggeli finom volt,bőséges,a pincérek azonnal pótolták a fogyóban lévő ételeket,italokat.Profin végezték a munkájukat,nagyon barátságosak voltak..Köszönet érte.A szoba tiszta,kellemes. Egyetlen dolog ami még jobbá tehetné:a szúnyogháló.Ha lett volna az ablakon,kevesebbet használtuk volna a légkondit.

Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.803,- Ft/fő/éj ártól: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2021.11.06-ig
Pécs
3 nap/2 éjszaka 33.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 14.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 37.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával és korlátlan italfogyasztással, bulival, tűzijátékkal, pálinka- és sörkóstolóval, Pezsgőpince látogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 9.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.138 - 8.803,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.06-ig

Szállodák Pécs környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szuper kedvező téli wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Mohácsi busójárás és farsang (min. 2 éj)

PécsX