szilveszteranna: Fergeteges szilveszter a Corso Hotelben! - Corso Hotel Pécs Pécs

Corso Hotel Pécs Pécs értékelése
1. helyezett a 77 pécsi szállás közül

Fergeteges szilveszter a Corso Hotelben!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A szilveszteri mulatság tényleg fergetegesre sikeredett.
Az élőzene és a táncosok profik voltak.A közös tánc a profikkal együtt meglepetés volt de,nagyon-nagyon jól érezte magát mindenki. Club Cubano táncosok! :) Felejthetetlen számunkra.
Szívesen visszamennék máskor is! :)

Szeretnéd követni szilveszteranna felhasználót?    Igen

2020. február 7. - Corso Hotel Pécs válasza szilveszteranna értékelésére:
Kedves Vendégünk,
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.
Üdvözlettel,
Kanizsai Nikolett
Online Sales Coordinator
Kanizsai Nikolett (Corso Hotel Pécs)
Corso Hotel Pécs Pécs
7626 Pécs
Koller u. 8.

2020. január 7.
A szilveszteri programra érkeztünk a szállodába feleségemmel, szép szobát kaptunk, a személyzet nagyon segítőkész volt, a felszolgálok nagyon kedvesek, figyelmesek voltak, lesték a vendégek minden kívánságát. A tisztasággal is rendben volt minden. Közel van belváros. Pezsgő kóstoló is része volt...

2020. január 4.
A hotel remek helyen található, a szomszédságban levő mélygarázsban tudtunk parkolni a hotel vendégeinek fenntartott helyen. A személyzet nagyon korrekt volt. A programkoordinátor fiatal hölgy nagyon kedves, szimpatikus volt. A pincérek különösen dícsérendők, a reggeliztető pincérek közül...

2020. január 4.
Jól éreztük magunkat a szállodában, a szilveszteri program tetszett, a Rouge zenekar repertoárja szuper volt. A szálloda személyzete udvarias, segítőkész. Ami negatívum, hogy a táncparkett a résztvevők számához képest nagyon kicsi. A superior szoba ágy melletti fali paneljén több helyen le...

Corso Hotel Pécs, Pécs kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter-20-as évek újratöltve (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-01
 - Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.701 - 16.692,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2018-07-17 - 2022-08-22
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.905 - 14.916,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2018-07-17 - 2022-08-22