Jancsi60: Szilveszter 2020 - Corso Hotel Pécs Pécs

Corso Hotel Pécs Pécs értékelése
1. helyezett a 77 pécsi szállás közül

Szilveszter 2020

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
A szilveszteri programra érkeztünk a szállodába feleségemmel, szép szobát kaptunk, a személyzet nagyon segítőkész volt, a felszolgálok nagyon kedvesek, figyelmesek voltak, lesték a vendégek minden kívánságát. A tisztasággal is rendben volt minden. Közel van belváros. Pezsgő kóstoló is része volt a csomagnak, nem szabad kihagyni. Az ételek nagyon finomak voltak, a reggeli pazar volt, minden, ami szem-szájnak ingere, semmi nem hiányzott.

Étkezés:

Szeretnéd követni Jancsi60 felhasználót?    Igen

Corso Hotel Pécs Pécs
7626 Pécs
Koller u. 8.

2020. január 5.
A szilveszteri mulatság tényleg fergetegesre sikeredett. Az élőzene és a táncosok profik voltak.A közös tánc a profikkal együtt meglepetés volt de,nagyon-nagyon jól érezte magát mindenki. Club Cubano táncosok! :) Felejthetetlen számunkra. Szívesen visszamennék máskor is! :)

2020. január 4.
A hotel remek helyen található, a szomszédságban levő mélygarázsban tudtunk parkolni a hotel vendégeinek fenntartott helyen. A személyzet nagyon korrekt volt. A programkoordinátor fiatal hölgy nagyon kedves, szimpatikus volt. A pincérek különösen dícsérendők, a reggeliztető pincérek közül...

2020. január 4.
Jól éreztük magunkat a szállodában, a szilveszteri program tetszett, a Rouge zenekar repertoárja szuper volt. A szálloda személyzete udvarias, segítőkész. Ami negatívum, hogy a táncparkett a résztvevők számához képest nagyon kicsi. A superior szoba ágy melletti fali paneljén több helyen le...

Corso Hotel Pécs, Pécs kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter-20-as évek újratöltve (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-01
 - Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.701 - 16.692,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2018-07-17 - 2022-08-22
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 8.905 - 14.916,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2018-07-17 - 2022-08-22