ZsoltiPiroska: Jó helyen lévő szálloda - Sándor Hotel Pécs

Sándor Hotel Pécs értékelése
2. helyezett a 77 pécsi szállás közül

Jó helyen lévő szálloda

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A város összes nevezetessége és látnivalója pár perces sétával elérhető.
A tisztasággal nagyon meg voltunk elégedve, naponta takarítottak és a törölközőket is cserélték.
A személyzet általában udvarias és segítőkész volt, azonban rettenetesen lassú volt a kiszolgálás. Az egyes fogásokra vagy esetleges rendelésekre átlagosan fél órát kellett várni, és ez minden esetben így történt. A vacsora menüválasztásos volt, ami nem is lett volna baj, ha ehető lett volna. A tartózkodásunk alatt 3 esetben vacsoráztunk (volna), de sajnos az étel íztelen, sületlen volt.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon szép, kényelmes, jó az elhelyezkedése, de a vendégek kiszolgálására és az étel minőségére nagyobb gondot kellene fordítani, mert akkor jó szívvel ajánlanánk mindenkinek.

Személyzet: Gyenge

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs
Kálvária u. 58.

2020. június 29.
Nagyon kedves volt a személyzet, szuper volt a szoba a kertre nyíló terasszal. Finomak és bőségesek voltak az ételek. Könnyen megközelíthető volt minden nevezetesség a városban gyalogosan is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ide még visszamegyünk! :-)

2020. január 14.
A welness részleg nem a 4 csillagos hotelnek megfelelő. Hideg a medence vize, nincs gőzkamra v. só kamra, jakuzzi vagy egyéb kiegészítő welness élmények. Az alapvető fürdő élmény a medence hideg vize miatt elmaradt. 25-ös szoba A fürdőszoba büdös, az elszívó ventilátora zajos használhatatlan....

2020. január 5.
Tiszta, csendes, családias kis szálloda. A személyzet kedves , udvarias. A parkolás ingyenes,fűtött garázsban, a wellnes kielégítő, bár lehetett volna kicsit nagyobb medencéjük. Az ellátás nekem kielégítő volt, de összességében inkább három csillag mint négy.

Sándor Hotel, Pécs kiemelt csomagajánlatai
 - Millenniumi wellness napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-23
 - Senior csomag (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-12-23
 - Családi ajánlat színes programokkal (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-06 - 2020-12-31