Jalt: Többet vártam egy 4 csillagos szálláshelytől. - Sándor Hotel Pécs

Sándor Hotel Pécs értékelése
2. helyezett a 77 pécsi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Többet vártam egy 4 csillagos szálláshelytől.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A szoba és a fürdőszoba is nagyon pici és ráadásul manzárd , így még jobban leszűkült az élettér, az ágyat csak görnyedve lehetett megközelíteni. Lehet lejjebb szinteken kényelmesebb lett volna de ebben a szobában örültünk hogy lejárt a foglalásunk. Az étkezéskor is hagyott némi kritikát a szálloda ,nagyon össze voltunk zsúfolva nem értettük miért nem lehetett az asztalokat szétszedni és nem összetolt nagy 6-8 személyes asztaloknál szorongani .összekötve más idegen emberekkel. Az ételekkel nem volt gond finom ízletes volt minden ,egyébként a szálloda elhelyezkedése kiváló, a tisztaság is rendben volt. Összességében nem volt 4 csillagos a minőség . Nem valószínű, hogy ha legközelebb Pécsett járunk ezt a szálláshelyet választjuk. Alt János Békéscsaba

Ennyire tetszett: Átlagos

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs
Kálvária u. 58.

2020. június 29.
Nagyon kedves volt a személyzet, szuper volt a szoba a kertre nyíló terasszal. Finomak és bőségesek voltak az ételek. Könnyen megközelíthető volt minden nevezetesség a városban gyalogosan is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ide még visszamegyünk! :-)

2020. január 14.
A welness részleg nem a 4 csillagos hotelnek megfelelő. Hideg a medence vize, nincs gőzkamra v. só kamra, jakuzzi vagy egyéb kiegészítő welness élmények. Az alapvető fürdő élmény a medence hideg vize miatt elmaradt. 25-ös szoba A fürdőszoba büdös, az elszívó ventilátora zajos használhatatlan....

2020. január 5.
Tiszta, csendes, családias kis szálloda. A személyzet kedves , udvarias. A parkolás ingyenes,fűtött garázsban, a wellnes kielégítő, bár lehetett volna kicsit nagyobb medencéjük. Az ellátás nekem kielégítő volt, de összességében inkább három csillag mint négy.

Sándor Hotel, Pécs kiemelt csomagajánlatai
 - Millenniumi wellness napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-23
 - Senior csomag (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-12-23
 - Családi ajánlat színes programokkal (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-06 - 2020-12-31