Kmax: Pazar Karácsony Pécsett a MILLENNIUM Hotelben - Sándor Hotel Pécs

Sándor Hotel Pécs értékelése
2. helyezett a 77 pécsi szállás közül

Pazar Karácsony Pécsett a MILLENNIUM Hotelben

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Kb. egy héttel Karácsony előtt foglaltam, azért ide, mert amit ígért a csomag jobban tetszett, mint más helyek. Minden várakozásunkat felülmúlt a hely. Az ár érték arány számunkra kiváló volt, több kellemes meglepetés is. Tiszta kényelmes, csendes szoba, mosolygós udvarias személyzet, választékos bőséges finom kaja, családias hangulat és végül barátságos tulajdonos, akinek szinte mindenkihez van pár kedves szava.
Egészen biztosan visszatérek még ide.

Szeretnéd követni Kmax felhasználót?    Igen

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs
Kálvária u. 58.

2020. június 29.
Nagyon kedves volt a személyzet, szuper volt a szoba a kertre nyíló terasszal. Finomak és bőségesek voltak az ételek. Könnyen megközelíthető volt minden nevezetesség a városban gyalogosan is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ide még visszamegyünk! :-)

2020. január 14.
A welness részleg nem a 4 csillagos hotelnek megfelelő. Hideg a medence vize, nincs gőzkamra v. só kamra, jakuzzi vagy egyéb kiegészítő welness élmények. Az alapvető fürdő élmény a medence hideg vize miatt elmaradt. 25-ös szoba A fürdőszoba büdös, az elszívó ventilátora zajos használhatatlan....

2020. január 5.
Tiszta, csendes, családias kis szálloda. A személyzet kedves , udvarias. A parkolás ingyenes,fűtött garázsban, a wellnes kielégítő, bár lehetett volna kicsit nagyobb medencéjük. Az ellátás nekem kielégítő volt, de összességében inkább három csillag mint négy.

Sándor Hotel, Pécs kiemelt csomagajánlatai
 - Millenniumi wellness napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-23
 - Senior csomag (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-12-23
 - Családi ajánlat színes programokkal (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-06 - 2020-12-31