Kálvária-Rácz Panzió Pécs ★★★

Pécs és környéke
4,2
a 85 pécsi szállás közül
Három csillagos szálloda, Panzió minősítés alatt
Kálvária-Rácz Panzió Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Kálvária-Rácz Panzió Pécs vélemények

Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Páromnak foglaltunk szállást egy éjszakára. Közben úgy alakult, hogy a kórházban még sem fogtak ott másnapig (közel 300 km-ről érkezünk) minden gond nélkül biztosították részemre is a helyet. Rendkívül barátságos, segítőkész személyzettel találkoztunk. Helyben fogyaszthattunk vacsoránkat, ami nagyon ízletes, helyben készített volt.
Kálvária-Rácz Panzió Pécs - Környék
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk el a Kálvária-Rácz Hotelben. Olyan ellátásban volt részünk, mint mostanában sehol! A Szálloda dolgozói rendkívül kedvesek, figyelmesek voltak, állandóan éreztük törődésüket, mindig azon fáradoztak, hogy nekünk mindenben "kedvünkre" tegyenek.
2016. október 12.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el Pécsett a Rácz Hotelban. Igazán mozgalmas volt és élményekkel teli,amihez a hotel is hozzá járult pár apró kedvességgel. Kaptunk lakatot,amire rá gravírozták a nevünket,belépőt a Tv toronyba,és kocsikázást a Rácz tanyán,amely nem mellesleg gyönyörű.
2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A Hotel nagyon családias, a berendezés barátságos.A személyzet kedves és segítőkész.
Az étkezéssel volt problémánk,de ez abból adódott, hogy a hotelnek nincs konyhája és nem lehetett ételt rendelni Ettől függetlenül mindennel meg voltunk elégedve jól éreztük magunkat
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
A szállás tiszta rendezett, a személyzet nagyon barátságos, segítőkész. Gazdag programokon vehettünk részt, ami nagyon hangulatos és élménydús volt. (Rácz Tanya, Fürdő stb. ) Mindenhová szállítottak minket. A szilveszter este is kiváló volt. Legjobban mégis azt emelném ki, hogy úgy éreztük magunkat, mintha a legjobb barátainknál jártunk volna vendégségben.
2016. január 2.a párjával járt itt
Személyzet: egy részük átlagon felül, rendkívül kedves, szívélyes vendéglátó. (ingyen pálinka, bormeghívás, beszélgetés). Aki a programra elkísért minket, ő viszont állandóan sürgetett minket (pedig tartottuk magunkat a megbeszélt időpontokhoz), a vacsoránál nem engedte, hogy oda üljünk, ahová szeretnénk, túl szigorú volt a csoporttal.
Kiváló 2016. január 2.a párjával járt itt
Hangulatosan berendezett hotel, nagyon segitőkész alkalmazottakkal, tökéletes kiszolgálás és jól szervezett programokkal. Köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek ajánlom a hotelt!!!!
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Az ár/érték arány nagyon jó. Elhelyezkedésben közel van mind a belvároshoz, mind a Tettyéhez, ami kirándulásnak is ideális. Az étkezés az árnak megfelelő. A reggeli esetében relative nincs nagy választék, de ha valami elfogy azt gyorsan potólják és a kávé is nagyon jó minőségű.
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Családias hangulat, rendkívül figyelmes tulajdonos és dolgozók.Szobák tágasak, igényesek. Tartalmas programszervezés a szálloda részéről.Szilveszteri program nagyon kellemes, jó hangulatú volt. Az ellátás megfelelő, ízletes volt.Tervezzük a párommal, hogy tavasszal visszamegyünk pár napra. Mindenkinek szívesen ajánlom.