2074 Perbál, Fő utca 26.

Szállások Perbál városában
Wellness csomagok Perbál városában

Walter Vendéglő Perbál vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Vagy hatodszorra jártam itt, de mindig megkap a hely kifogástalan jó ízlése és az ételek egyedisége. Beszélni kell a személyzet -nem lakáj- közvetlenségéről és szakmai felkészültségéről. A vendéglőt nyugodtan lehet perbáli csodának nevezni. Egyszóval tökéletes. Ugye lehetek egy kicsit rossz indulatú. Az árak enyhén húzósak, következmény a hétköznapi délután alig volt vendég.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 8.
Tökéletes felszolgálás, kitűnő minőség, megfelelő árak. Minden étteremnek ilyennek kéne lennie!

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Walter is bizonyítja, hogy van élet, van gasztro-élet a főváros határain kívül is. Nagyon meggyőző, remek kis étterem minden szempontból. Remélem, nem veszik sértésnek, de valószínűleg a falu legfőbb vonzereje és mondhatni, a büszkesége is ez a vendéglő. A belső tér rusztikus, letisztult, egy módos falusi gazda tiszta szobájára emlékeztet.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 5 látogató hasznosnak vélte
12 Gault Millau pont elég ahhoz, hogy odafigyeljünk egy helyre. A Walter őrzi ezt a pontszámot, s méltán. Sokatmondó az is, hogy a kreatív séfjük Ruprecht László. Egyike a legizgalmasabb, legigényesebb vidéki vendéglőknek, bár ez a vidékiség is relatív, Budapesttől kb. 30 km Perbál, sokan onnan ingáznak a fővárosba.

Legnépszerűbb csomagok Perbálon és környékén
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.22. - 2019.12.31.

Szállodák Perbál környékén
Libra Hotel Perbál
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Perbál
Royal Club Hotel Perbál
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Walter Vendéglő PerbálX