Dera-szurdok Pilisszentkereszt

Dera-szurdok Pilisszentkereszt
Dera-szurdok PilisszentkeresztDera-szurdok Pilisszentkereszt
Dera-szurdok PilisszentkeresztDera-szurdok Pilisszentkereszt

Dera-szurdok Pilisszentkereszt bemutatkozása

Pilisszentkereszttől délkeletre, a falu szélső házaitól nem messze kezdődik ez a több mint 1 km hosszú, meredek sziklák között vezető szurdok. A patakvölgy minden évszakban más, de ugyanolyan gyönyörű arcát mutatja a kirándulóknak. Esős időben a csúszásveszély miatt kevésbé, száraz időben azonban könnyen teljesíthető célpont.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Dera-szurdok Pilisszentkereszt vélemények

Érdekes 2024. január 17.gyerekekkel járt itt
Idei első sátrazás, családostul. Előkerülnek az ősszel eltett sátras cuccok és erdőlakók leszünk egy kicsit újra. Ha már falra nem, legalább fára mászunk. A szentjánosbogarak már szállingóznak este, az új sátor remekelt, a madarak tavaly óta csak hangosabbak és többen lettek. A tűz körül még mindig jó összeülni.
Dera-szurdok Pilisszentkereszt - EgyébDera-szurdok Pilisszentkereszt - EgyébDera-szurdok Pilisszentkereszt - EgyébDera-szurdok Pilisszentkereszt - EgyébDera-szurdok Pilisszentkereszt - EgyébDera-szurdok Pilisszentkereszt - EgyébDera-szurdok Pilisszentkereszt - Egyéb
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. február 19.a párjával járt itt
Mindenféle időben jártam már itt. Lenyűgözőek e sziklák, a víz útja. E napon nagyon sokan voltak, a parkoló is tömve, de a szépség így is megmutatkozott. Ilyenkor csak óvatosan és jó túracipőben járható, mert havas, jeges, csúszós volt. Nyáron mikor hőség van igazán üdítő itt lenni.