Kislugas Panzió & Vendéglő Pilisszentkereszt

2098 Pilisszentkereszt, Fő u. 76.

Kislugas Panzió & Vendéglő Pilisszentkereszt a térképen

Kislugas Panzió & Vendéglő Pilisszentkereszt értékelése:

2. helyezett a 3 pilisszentkereszti szállás közül
87. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Kislugas Panzió & Vendéglő Pilisszentkereszt vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Közvetlen , barátságos vendég fogadás. A tulajdonos a napi teendők közepette is kedvesen üdvözli a vendéget. Igyekszik minden munkatárs a vendég kérését figyelmesen kiszolgálni. A szobák tiszták, világosak, jól szellőztethetőek, a fűtés kiváló! Az udvar hangulatos, ötletes mini játszótér várja a gyerekeket. Télen nyáron kiváló csendes szálláshely.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
Az étterem és egyben a panzió tulajdonosa egy nagyon kedves hölgy, aki nagyon együttműködő és segítőkész. A szállás kívülről falusi jellegű, belülről modern és korszerű, de nem túlzóan az. A szobák tiszták és nagyon kényelmesek. A reggeli mindig gazdag volt és finom, még azt is megválaszthattuk, hogy mit szeretnénk enni. Bármikor szívesen megszállnék itt újra.

Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.12.31.

Szállodák Pilisszentkereszt környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)