Teca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek

3,8
az 1 pilisszentléleki étterem közül
söröző
Teca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek
Teca Kocsmája, Klastrom Söröző PilisszentlélekTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek

Teca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek bemutatkozása

A kedvelt magyar sorozat, A mi kis falunk egyik ikonikus helye Teca kocsmája. A valóságban azonban a kocsma a Klastrom Söröző nevet viseli, és vendégeit többféle kávéval, üdítővel várja. Persze éhesek sem maradhatnak, úgyhogy hagymás zsíros kenyeret és rántott húst is kérhetnek.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Teca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek vélemények

2023. július 23.gyerekekkel járt itt
Mivel nagyin szeretjük A mi kis falunk című magyar sorozatot,úgy gondoltuk felkeressük a sorozat helyszinéül szolgáló Pajkaszeget,vagyis Pilisszentléleket. Nem okozott csalódást a környék. Nagyon tetszett mindenkinek. kicsinek és nagynak. És nem csak nekünk,mert több tucatnyian meglátogatják a helyet. Egyből felevenültek a jelenetek.
Teca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - EgyébTeca Kocsmája, Klastrom Söröző Pilisszentlélek - Egyéb
2023. február 22.a párjával járt itt
Mivel Visegrádon töltöttünk néhány napot, ezért ezt mindenképp látni akartuk. Egy kirándulópontnak jó, aki követte a sorozatot, annak talán érdekesebb. A melegszendvics nagyon ízlett a férjemnek, viszont kb. 40-45 percet kellett várni egy szeletre. Én capuccinót fogyasztottam, nem volt rossz.
Átlagos 2022. október 1.a párjával járt itt
Ha már a Pilisben jártunk ide is betértünk. Igazából csak a film miatt érdekes, egyébként a valóságban is igazi falusi kocsma hangulata van, amik más faluban nem kimondott turista célpontok. Forgalom szempontjából a reklám mindenképp nagyon jót tett a hellyel, sokan betérnek szétnezni és akkor ugye már fogyasztani is. A kv és a cappuchino finom volt.
2022. április 28.családjával járt itt
Ha már a Pilisben kirándultunk, betértünk Pilisszentlélekre is. Teca kocsmáját hamar megtaláltuk, ezen a kis településen, ahol éppen aszfaltoztak. Gondolom nyárra több látogatót várnak, mert már a falu elején parkolókat alakítottak ki, parkosítottak. A kocsma terasza lepukkant, retro székekkel. Belül egy fiatal hölgy szolgált ki, Teca hiányzott. Egy törzsvendég üldögélt bent. A filmbéli hangulat azért átjött.