Aknitram

Aknitram adatlapja

Regisztráció2015.05.20
Utoljára itt2023.01.12

Átlagos 2017. május 9.a párjával járt itt
Régebben többször jártam itt, most újra betévedtünk. A palacsinták nagyon mutatósak, szépen tálaltak, átlagosan finom volt mindkettő, viszont az árak elég magasak. A kiszolgálás gyors, a pincérek kedvesek, de nagyon meglepő volt a mai modern világban, hogy csak készpénz fizetési lehetőség van, és nemhogy SZÉP-kártyával, de sima bankkártyával sem tudtak fizetni a mellettünk lévő asztalnál.
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Az eddig felkeresett hotelek közül összességében ez tetszett a legjobban. Szülinapi kikapcsolódást keresve több ajánlat is szóba került, de nagyon jó választás volt. Hangulatos, tiszta, sokoldalú wellness szolgáltatás, isteni finom és változatos étkezés, az ajtón kilépve pedig ott a Mátra. . . Kell ennél több?
Átlagos 2018. május 4.a párjával járt itt
Olvastam róla korábban értékeléseket, nagyjából azt kaptam amit vártam. Nem egy luxus apartman, de közel a belváros, a Dunapart, jó a közlekedés, könnyen megközelíthető és egy éjszakára tökéletes volt. Nagy előnye a terasz, reggel ki lehetett ülni ébredezni és reggelizni.