Délibusz: Csak egy pici kitérő a Tókörről - Aranyosidomb Udvarház Poroszló

Aranyosidomb Udvarház Poroszló értékelése
2. helyezett a 9 poroszlói étterem közül

Csak egy pici kitérő a Tókörről

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Szállásadónk javaslatára néztünk be a Tiszató sétáról hazafelé (bringával a körről 5 perc kitérő).
Sajna a terasz közvetlen a főút mellett van, ami kicsit levon az élvezetből, de elviselhető a zaj és legalább egy tágas, szellős helyen van az ember.
Kicsit magasabb az árfekvés, de az ételek kifogástalanok voltak, bőséges, finom és kimondottan látványos!
A konyha gyors, talán ha negyedórát vártunk az ételre (de lehet, megzavarta az időérzékünk a finom sör kortyolgatása ;-), a kiszolgáló kedves és tudott válaszolni a kérdésekre!
Ajánlom!

Aranyosidomb Udvarház Poroszló
3388 Poroszló
Fő út 24.

2019. október 15.
Az Öko centrum volt az elsődleges cél, ehhez kerestünk közeli vendéglőt. Jó a ajánlásokat találtunk róla illetve az étlapot megnézve találtunk kedvünkre való fogásokat. Szerencsénkre szinte elsőként érkeztünk, így a kiszolgálás tempójával nem volt semmi gond. Nagyon kedvesek volta, hoztak...

2019. június 30.
hazafelé nyaralásból a Tisza tó partján akartunk ebédelni, választásunk erre a vendéglőre esett. 4 felnőtt és egy gyerek összetételben érkeztünk. Egy leves és 4 második fogás, víz sör volt a kérés. Csak az italokra 20 percet vártunk, a leves ezután még 20 perc volt, főfogást a leveses befejezés...