3388 Poroszló, Fő út 24.

H-CS 11:30-20:00
P-Szo 11:30-21:00
V 11:30-20:00
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
magyar slágerek
magyar, angol
Szervízdíj:
Visa, SZEP kártya
Pilsner Urquell

Aranyosidomb Udvarház Poroszló bemutatkozása

"Tanyánktól az asztalig!"- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
"Tanyánktól az asztalig!"- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
Gazdaságunkból beszállított alapanyagokból készítjük ételeinket: birka, bárány, magyar szürkemarha, mangalica, tejtermékek...
Állandóan megújuló étlappal várjuk azokat a Kedves Vendégeinket, akik a gasztronómiában a természetes ízek kedvelői.
Halételeink széles választéka is megtalálható az ételeink között, szürke harcsából halászlé, paprikás..., nyurga pontyból haltepertő, halászlé...
Ha igazán finomat szeretnél, térj be hozzánk.

Aranyosidomb Udvarház Poroszló képei

Aranyosidomb Udvarház Poroszló vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a Tisza-tónál időzünk, akár pár órát, akár pár napot, mi csak itt ebédelünk! Mert hangulatos a hely, és mert nagyszerűen főznek, és olyan ételeket kínálnak, amelyek többsége saját kreáció, nem az unalomig ismert éttermi menü. Most négy napot voltunk ott, és mindig náluk ebédeltünk finomakat!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Októberben volt szerencsénk kipróbálni a párommal az éttermet. Az étterem Poroszló főutcáján van. Hangulatos, nem az a szokványos éttermi hangulata van, inkább családias. A belső részben az asztalok számomra kicsit zsúfoltan vannak, de mivel egyedül voltunk így nem okozott gondot. A tisztaság példás, szépen vasalt terítők, bizalommal ültünk le az asztalhoz.
Debrecen

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisza tavi túránkon -Öko centrum után - enni is kellene valamit,ezért megkérdezzük az ittjartam. hu olvasóit,pontosabban iróit,a helyi éttermekről. A vélemények alapján a bronzérmest választjuk. A Fő utcán lehet parkolni,később derűl ki,hogy az udvaron is. A leégett Öreg Pákász vendéglővel szemben van az Udvarház. A szlogen alapján minden alapanyag a saját gazdaságból származik.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Különleges házias ételek. Én sült csirkemellet választottam, ami saját gazdaságukból származik. Kiderült, hogy a húsok és zöldségek is saját gazdaságból vannak. A sajtot is maguk készítik. Igazi tanyasi ételek, és nagyon ízletesek. Ha megint arra járunk, biztos hogy betérünk. Ajánlom Mindenkinek, aki szereti a hazai ízeket.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
"Bakancslistára" tettem e helyet, kirándulásunk utolsó előtti állomásaként. Nem éppen jól kezdődött, s rossz tapasztalatokkal gazdag napon, kora délután ültünk be ide. Kedves fogadtatásban részesültünk, s választottunk magunknak egy kényelmes "boxot", ahol kényelmesen elhelyezkedhetünk, s a gyerekek is "tombolhatnak".

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Kiváló gansztronómikus ételekkel, udvarias felszolgálókkal, vidéki hangulatot idéző meghitt környezettel felszerelt étterem.
Ha tehetném, minden nap itt étkeznék, ami az árakat illeti volna is rá igény, csak a távolság jelent akadályt.
Mindenkinek ajánlom, aki a Tisza-tó környékén jár és egy emlékezetes helyre vágyik az itt tartózkodása alatt.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Különleges viszont hazias ételek, jó hangulat és kedves emberek fogadtak minket. Máskor is szívesen térek vissza

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Baratsagos kiszolgalas, minosegi alapanyagok, igazan finom etelek. Nagyon jo hangulatu hely, ha erre jarok biztos itt fogok enni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az egy csillag nem az ételeknek szól. A történethez hozzátartozik,hogy majdnem napra pontosan egy éve, véletlenül tévedtünk be az étterembe. Izgalmas (már az elnevezésük is) ételek az étlapon, kellemes környezet, bár a felszolgáló hölgy (gondoltuk a fiatalsága miatt) nem igazán tűnt motiváltnak, már ami a szakmáját, munkáját illeti.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Hangulatos kis hely amely közvetlenül a főútról nyílik. Én és a párom a kint teraszos részen foglaltunk helyet. Óriási rántott húst rendeltünk. A limonádék közül bodzásat kértünk. A pincérek kedvesek előzékenyek voltak, az ételeket viszonylag gyorsan felszolgálták. Az étterem belső része tiszta,hangulatos. Biztos vagyok benne,hogy még megfordulok egy két alkalommal az étterembe.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Villa Tópart
Bélapátfalva
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.05. - 2018.12.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.23.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.10.19. - 2018.10.23.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.21.
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.09.01. - 2018.11.30.
Csilike Apartman
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.10.19.

Szállodák Poroszló környékén
Hajnal Hotel Poroszló
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Poroszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Családi őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

Aranyosidomb Udvarház PoroszlóX