3388 Poroszló, Fő út 24.

Sze-CS 11:30-20:00
P-Szo 11:30-21:00
V 11:30-20:00
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
magyar slágerek
magyar, angol
Szervízdíj:
Visa, SZEP kártya
Pilsner Urquell

Aranyosidomb Udvarház Poroszló bemutatkozása

"Tanyánktól az asztalig!"- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
"Tanyánktól az asztalig!"- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
Gazdaságunkból beszállított alapanyagokból készítjük ételeinket: birka, bárány, magyar szürkemarha, mangalica, tejtermékek...
Állandóan megújuló étlappal várjuk azokat a Kedves Vendégeinket, akik a gasztronómiában a természetes ízek kedvelői.
Halételeink széles választéka is megtalálható az ételeink között, szürke harcsából halászlé, paprikás..., nyurga pontyból haltepertő, halászlé...
Ha igazán finomat szeretnél, térj be hozzánk.

Aranyosidomb Udvarház Poroszló képei

Aranyosidomb Udvarház Poroszló vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Thai származású feleségemmel, és ugyancsak thai barátnőivel voltunk itt, miután Sarudra költöztünk Budapestről. Kissé féltem, hogy a thai-oknak nem fogunk finom fogásokat találni, de - hál' Istennek - jó nagyot tévedtem. Ők mindenféle halat tartalmazó tálat ettek, két pofára zabálták, "aroj mák mák", azaz "nagyon finom", mondogatták igen sűrűn, miközben lenyomtak 2 liter frissen készült limonádét hozzá.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a Tisza-tónál időzünk, akár pár órát, akár pár napot, mi csak itt ebédelünk! Mert hangulatos a hely, és mert nagyszerűen főznek, és olyan ételeket kínálnak, amelyek többsége saját kreáció, nem az unalomig ismert éttermi menü. Most négy napot voltunk ott, és mindig náluk ebédeltünk finomakat!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Októberben volt szerencsénk kipróbálni a párommal az éttermet. Az étterem Poroszló főutcáján van. Hangulatos, nem az a szokványos éttermi hangulata van, inkább családias. A belső részben az asztalok számomra kicsit zsúfoltan vannak, de mivel egyedül voltunk így nem okozott gondot. A tisztaság példás, szépen vasalt terítők, bizalommal ültünk le az asztalhoz.
Debrecen

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisza tavi túránkon -Öko centrum után - enni is kellene valamit,ezért megkérdezzük az ittjartam. hu olvasóit,pontosabban iróit,a helyi éttermekről. A vélemények alapján a bronzérmest választjuk. A Fő utcán lehet parkolni,később derűl ki,hogy az udvaron is. A leégett Öreg Pákász vendéglővel szemben van az Udvarház. A szlogen alapján minden alapanyag a saját gazdaságból származik.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Különleges házias ételek. Én sült csirkemellet választottam, ami saját gazdaságukból származik. Kiderült, hogy a húsok és zöldségek is saját gazdaságból vannak. A sajtot is maguk készítik. Igazi tanyasi ételek, és nagyon ízletesek. Ha megint arra járunk, biztos hogy betérünk. Ajánlom Mindenkinek, aki szereti a hazai ízeket.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
"Bakancslistára" tettem e helyet, kirándulásunk utolsó előtti állomásaként. Nem éppen jól kezdődött, s rossz tapasztalatokkal gazdag napon, kora délután ültünk be ide. Kedves fogadtatásban részesültünk, s választottunk magunknak egy kényelmes "boxot", ahol kényelmesen elhelyezkedhetünk, s a gyerekek is "tombolhatnak".

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Kiváló gansztronómikus ételekkel, udvarias felszolgálókkal, vidéki hangulatot idéző meghitt környezettel felszerelt étterem.
Ha tehetném, minden nap itt étkeznék, ami az árakat illeti volna is rá igény, csak a távolság jelent akadályt.
Mindenkinek ajánlom, aki a Tisza-tó környékén jár és egy emlékezetes helyre vágyik az itt tartózkodása alatt.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Különleges viszont hazias ételek, jó hangulat és kedves emberek fogadtak minket. Máskor is szívesen térek vissza

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Baratsagos kiszolgalas, minosegi alapanyagok, igazan finom etelek. Nagyon jo hangulatu hely, ha erre jarok biztos itt fogok enni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az egy csillag nem az ételeknek szól. A történethez hozzátartozik,hogy majdnem napra pontosan egy éve, véletlenül tévedtünk be az étterembe. Izgalmas (már az elnevezésük is) ételek az étlapon, kellemes környezet, bár a felszolgáló hölgy (gondoltuk a fiatalsága miatt) nem igazán tűnt motiváltnak, már ami a szakmáját, munkáját illeti.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.600 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2019.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.02.28.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 7.900 - 8.567,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2018.12.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2018.12.23.
Vadgalamb Üdülőház
Berekfürdő
2019.04.28. - 2019.09.30.
Phőnix Hotel
Tiszaújváros
3 nap/2 éjszaka 24.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.30. - 2019.01.02.
Aurora Hotel
2018.11.16. - 2019.11.17.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rózsapark Vendégház
Demjén
2018.11.18. - 2019.11.17.
Ágnes Pihenőház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Aranyosidomb Udvarház PoroszlóX