3388 Poroszló, Fő út 24.

Sze-CS 11:30-20:00
P-Szo 11:30-21:00
V 11:30-20:00
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
magyar slágerek
magyar, angol
Szervízdíj:
Visa, SZEP kártya
Pilsner Urquell

Aranyosidomb Udvarház Poroszló bemutatkozása

"Tanyánktól az asztalig!"- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
"Tanyánktól az asztalig!"- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
Gazdaságunkból beszállított alapanyagokból készítjük ételeinket: birka, bárány, magyar szürkemarha, mangalica, tejtermékek...
Állandóan megújuló étlappal várjuk azokat a Kedves Vendégeinket, akik a gasztronómiában a természetes ízek kedvelői.
Halételeink széles választéka is megtalálható az ételeink között, szürke harcsából halászlé, paprikás..., nyurga pontyból haltepertő, halászlé...
Ha igazán finomat szeretnél, térj be hozzánk.

Aranyosidomb Udvarház Poroszló képei

Aranyosidomb Udvarház Poroszló vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Öko centrum volt az elsődleges cél, ehhez kerestünk közeli vendéglőt. Jó a ajánlásokat találtunk róla illetve az étlapot megnézve találtunk kedvünkre való fogásokat. Szerencsénkre szinte elsőként érkeztünk, így a kiszolgálás tempójával nem volt semmi gond. Nagyon kedvesek volta, hoztak vendégváró falatkát a várakozás idejére.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
hazafelé nyaralásból a Tisza tó partján akartunk ebédelni, választásunk erre a vendéglőre esett. 4 felnőtt és egy gyerek összetételben érkeztünk. Egy leves és 4 második fogás, víz sör volt a kérés. Csak az italokra 20 percet vártunk, a leves ezután még 20 perc volt, főfogást a leveses befejezés után ismét sokkal.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Thai származású feleségemmel, és ugyancsak thai barátnőivel voltunk itt, miután Sarudra költöztünk Budapestről. Kissé féltem, hogy a thai-oknak nem fogunk finom fogásokat találni, de - hál' Istennek - jó nagyot tévedtem. Ők mindenféle halat tartalmazó tálat ettek, két pofára zabálták, "aroj mák mák", azaz "nagyon finom", mondogatták igen sűrűn, miközben lenyomtak 2 liter frissen készült limonádét hozzá.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a Tisza-tónál időzünk, akár pár órát, akár pár napot, mi csak itt ebédelünk! Mert hangulatos a hely, és mert nagyszerűen főznek, és olyan ételeket kínálnak, amelyek többsége saját kreáció, nem az unalomig ismert éttermi menü. Most négy napot voltunk ott, és mindig náluk ebédeltünk finomakat!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Októberben volt szerencsénk kipróbálni a párommal az éttermet. Az étterem Poroszló főutcáján van. Hangulatos, nem az a szokványos éttermi hangulata van, inkább családias. A belső részben az asztalok számomra kicsit zsúfoltan vannak, de mivel egyedül voltunk így nem okozott gondot. A tisztaság példás, szépen vasalt terítők, bizalommal ültünk le az asztalhoz.
Debrecen

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisza tavi túránkon -Öko centrum után - enni is kellene valamit,ezért megkérdezzük az ittjartam. hu olvasóit,pontosabban iróit,a helyi éttermekről. A vélemények alapján a bronzérmest választjuk. A Fő utcán lehet parkolni,később derűl ki,hogy az udvaron is. A leégett Öreg Pákász vendéglővel szemben van az Udvarház. A szlogen alapján minden alapanyag a saját gazdaságból származik.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Különleges házias ételek. Én sült csirkemellet választottam, ami saját gazdaságukból származik. Kiderült, hogy a húsok és zöldségek is saját gazdaságból vannak. A sajtot is maguk készítik. Igazi tanyasi ételek, és nagyon ízletesek. Ha megint arra járunk, biztos hogy betérünk. Ajánlom Mindenkinek, aki szereti a hazai ízeket.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
"Bakancslistára" tettem e helyet, kirándulásunk utolsó előtti állomásaként. Nem éppen jól kezdődött, s rossz tapasztalatokkal gazdag napon, kora délután ültünk be ide. Kedves fogadtatásban részesültünk, s választottunk magunknak egy kényelmes "boxot", ahol kényelmesen elhelyezkedhetünk, s a gyerekek is "tombolhatnak".

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Kiváló gansztronómikus ételekkel, udvarias felszolgálókkal, vidéki hangulatot idéző meghitt környezettel felszerelt étterem.
Ha tehetném, minden nap itt étkeznék, ami az árakat illeti volna is rá igény, csak a távolság jelent akadályt.
Mindenkinek ajánlom, aki a Tisza-tó környékén jár és egy emlékezetes helyre vágyik az itt tartózkodása alatt.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Különleges viszont hazias ételek, jó hangulat és kedves emberek fogadtak minket. Máskor is szívesen térek vissza

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
2020.02.21. - 2021.02.21.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 20.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.01.11.
Harmony Vendégház
Egerszalók
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2021.01.01.
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.09. - 2020.03.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2020.12.23.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.05.31.
Bianka Apartmanok
Bogács
2020.03.06. - 2021.02.21.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2020.12.28.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 12.950 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.08.02. - 2020.03.31.
Old House
Bogács
2020.02.21. - 2021.02.21.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.11. - 2020.04.30.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Szent István Hotel Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Aranyosidomb Udvarház PoroszlóX