vándormadár: Szakácsremekmű lehangoló köntösben - Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló értékelése
5. helyezett a 9 poroszlói étterem közül

Szakácsremekmű lehangoló köntösben

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Kollégákkal ebédeltünk a Kormorán étteremben. Előre le volt beszélve,és foglalva. Ennek ellenére az esős, hűvös időben csak kint a teraszon kaptunk helyet. Az asztal nem volt tiszta, és a terítő igencsak hiányolta a vasalást!!! Az ételek viszont isteni finomak, és hatalmas adagok voltak. A szakács remekelt, mindenképpen tartsa meg a vezetőség. Viszont a többi külsőségre nagyobb gondot kellene fordítani, mert aki nem tudja, hogy jó kaját kap itt, az lehet, hogy kifordul az első benyomás után!!!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni vándormadár felhasználót?    Igen

3388 Poroszló
Fő út 58

2020. január 21.
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.

2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal.Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott.Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek.A...