Jó
2017. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. július 22.Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Az itt jártamról nézte ki kedvesem ezt a helyet.Nem bántásból,de amikor megérkeztünk a gyerekekkel (akik fáradtak és éhesek voltak)nem jött oda pincér hozzánk. Mentségükre legyen szólva/meg is értem, hogy nagy volt a forgalom.Így megkérdeztünk egy párt,hogy végeztek e, leülhetünk e hozzájuk.Ők illedelmesen megengedték ezt,de a pincér közölte velünk, hogy már várnak e helyre,akkor cselekedve ezt, amikor a pár már elhagyta az éttermet.De erre mit mondjuk,ha nem tájékoztatott minket senki?!Hát maradtunk, s a pincér is tudomásul vette, hogy fáradt kisgyerekekkel nem várunk tovább asztalra.A kiszolgálás ezután kiváló volt, mindent rendben megkaptunk,s a füstölt harcsát salátaágyon ki is emelném nagyon ügyes a szakács(ok),szép a díszítés is.Minden kaja tökéletes volt és nagyok az adagok.A kirántott harcsát is megkóstoltam,amit gyermekem már nem tudott megenni mert akkor adag volt.Örömmel tapasztaltam hogy az íze folyami/szürke harcsára emlékeztet,s nem afrikai harcsára.A kinti illemhellyel kapcsolatban megjegyezném,hogy gyenge a szolgáltatás, van mit fejleszteni,nem részletezném...Úgy gondolom ha nem forgalmas időszakban érkeztünk volna,s a benti illemhelyet használjuk a kinti helyett, akkor teljesen más képet kapunk az étteremről.Jó hely,ajánlom!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Kormorán Étterem és Panzió további értékelései
2026.05.15kollégákkal
Kiváló
![]()
Biciklizni mentünk a kollégákkal és megkérdeztük, hogy ott hagyhatjuk-e az autókat amíg tekerünk. Természetesen a végén ott is fogyasztanánk. Nagyon korrektek voltak és kedvesek. Természetesen a túra végén ott "ebédeltünk". Az ételek finomak voltak és a mennyisége is megfelelő volt. Valószínűleg...
2024.08.09családjával
Kiváló
![]()
Nagyon kedves kiszolgálás. Egyik kiszolgáló hölgy a szivünkhöz nőtt 5 napból első nap után csütörtöktől csak hozzá szerettünk volna ülni. Finom ételek.
2024.07.10üzleti partnerrel
Kiváló
![]()
IPoroszló legjobb étterme.Az ételek isteniek,az adagok hatalmasak.Külön dícséret Tomi nevű felszolgállónak.Nagyon kedves ,barátságos ,érti a szakmáját.Ide biztos visszajövünk.
Népszerű szállások a környéken
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
112.493 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
91.500 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Thermál Park Hotel Egerszalók
89.100 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval