Bolya: kettős érzés - Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló értékelése
2. helyezett a 7 poroszlói étterem közül

kettős érzés

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak.
Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal.
Finom ételeket ettünk. De a tetőtéri szoba annyira meleg, hogy
aludni nem igazán tudtunk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni Bolya felhasználót?    Igen

3388 Poroszló
Fő út 58

2018. július 8.
Bőséges választék,finom ételek,nagy adagok, kedves kiszolgálás. Mindig betérünk ha a közelben járunk :) Ettünk már halas ételeket,a férjem kedvence a babgulyás,a lányom kedvence a rántott sertésszelet, az én agy kedvencem a megunhatatlan Gundel palacsinta :) Még nem sikerült olyan ételt...

2018. április 3.
Nagyon finom ételek, kedves kiváló kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha mindig erre járunk betérünk egy finom ebédre vagy vacsorára. Vissza térő vendégek vagyunk párommal.

2017. november 26.
Finom, ízletes és bőséges étel. Nagy választási lehetőség. Hangulatos hely. Kedves felszolgálók.