Deilinger: Poroszlói ebéd - Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló értékelése
6. helyezett a 8 poroszlói étterem közül

Poroszlói ebéd

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze. A tálon lévő étel az átlagos magyar ember számára tökéletes. Kiadós adagot kapni reális áron. Sült krumpli, rizs, töltött hús, rántott sajt, harcsapaprikás stb. A káposztasaláta egyedi recept alapján készül, elnyerte a tetszésünket. Gaszto különlegességeket itt nem lehet kapni.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás: Kiváló

Szeretnéd követni Deilinger felhasználót?    Igen

3388 Poroszló
Fő út 58

2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal.Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott.Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek.A...

2019. június 1.
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás. A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.