Monik: Kormorán Étterem - Kormorán Étterem Poroszló

5. helyezett a 9 poroszlói étterem közül

Kormorán Étterem

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2013. júliusában baráti társasággal ebédeltünk itt. A kert helyiségben ültünk le. A benti részt nem is láttam. A raguleves nagyon laktató volt. A halas tál bőséges és isteni finom! Nem is bírtam mindet elfogyasztani. A Kormorán Varázs pedig tényleg varázslatos! Sokan voltak, a kiszolgálás egy kicsit akadozott. 1-2 gyermek a szomszédos asztalnál már kicsit türelmetlen volt.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Monik felhasználót?    Igen

3388 Poroszló
Fő út 58

2020. január 21.
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.

2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal.Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott.Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek.A...