Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló ★★★

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló
Fűzfa Hotel és Pihenőpark PoroszlóFűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló
Fűzfa Hotel és Pihenőpark PoroszlóFűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló

A Fűzfa Hotel és Pihenőpark legnépszerűbb csomagjai

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Legjobb ár reggelivel (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló vélemények

Kiváló 2023. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes csalódás ért a szálláshelyre érkezve. A szoba szinte tökéletes, tiszta, rendezett és klímás volt. Az étterem is kiváló. Reggeli volt a csomagban, de azt elég gazdagon kínálták. Gyalogosan is meg lehetett közelíteni szinte mindent. Bicikli kölcsönző is több helyen elérhető. A szállás nagyon szép környezetben található. Csak ajánlani tudom másoknak is. Mi nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2023. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Meglepően tágas szoba, kényelmes ágy, tisztaság, nagyon kedves és segítőkész személyzet, a bowling és a kinti fedett termál medence extrán szuperjó! A környezet csodálatos!
Némi kényelmetlenség: közel van a vasúti sín; egy minihűtő elkelne.
Nagyon jól éreztük magunkat, több mint valószínű, hogy visszatérünk! :)
2023. május 30.gyerekekkel járt itt
A hely gyönyörű, személyzet kedves. Reggeli 08. 00-09. 30 között, ez túl rövid, hamarabb nyithatna. Az árban lévő kávé instant por, ezért külön kell rendes kávét venni, ami drága. Egészséges ételféleség nem nagyon van a büfén. Benti medencében lévő vizet nem fűtik, legalábbis érzetileg 15 fok körül lehetett (nem volt kiírva, de nem lehetett benne fürdeni).
2023. január 12.egyedül járt itt
Pozitívum: A szállás kellemes, tiszta volt. Helyben adottak voltak szórakozási lehetőségek. A személyzet nagyon segítőkész volt. A kinti medencéket 0-24-ben lehetett használni. Az Ökocentrumba kedvezményes belépőt biztosítottak. Negatívum: A benti úszómedence vize 12 fokos volt.
Kiváló 2023. január 7.gyerekekkel járt itt
Összeségében egy nagyon családias és kitűnő hely volt! Segítőkész személyzet, de nem a szállodai “savanyújóskák”, akik megtesznek mindent, mert az a dolguk, hanem ők tényleg egy “kis” csapat, akik itt dolgoznak és azon vannak, hogy a vendégek jól érezzék magukat! Nagyon tetszett a étterem!
Kiváló 2023. január 3.a párjával járt itt
Minden rendben volt a foglalásunkkal, a személyzet kedves és szolgálatkész volt! A felszolgált étel nagyon izlésesen volt szervírozva, bőséges és finom volt. A svédasztalos reggeli és vacsora finom volt, és választékos. A szoba tiszta, jól felszerelt, az ágyak kényelmesek voltak.
Kiváló 2022. december 30.gyerekekkel járt itt
Karácsony után érkeztünk 3 napra. Kívűl belűl rendezett, hangulatos szállás hely. Az ágynemű hófehér, illatos. A szoba tágas, hatalmas ágyakkal. Az étkezőben svédasztalos reggeli, és a vacsora változatos, és nagyon finom volt. Külön pozitívum a vacsorához járó egri bor, a gyerekeknek az üdítő.
2022. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Csodás környék, egy dolog nem tetszett, az pedig az étkezéssel kapcsolatos. Félpanzióra fizettünk be, és előre ki kellett választani a vacsorát, hogy mit szeretnénk enni az ott töltött napokon. Első este nagyon jól esett, de többi nap nem kívántuk a választott ételt, és korai volt a vacsora ideje.
Kiváló 2022. július 20.a párjával járt itt
A családias hangulat, a kedves és udvarias személyzet, a rendezett,szép, tiszta udvar,szoba különösen tetszett. Igazából azért választottam,mert rossz idő esetén a parkban is lehet programot szervezni. Ezt az elképzelésemet hozta is. Szauna, medencék, bowling mind szuper elfoglaltság volt.
Egy pici hiba, hogy az ágy sztem cserére szorul,mert eléggé recseg,nyikorog. A személyzet maximális kedvességét és problémamegoldását kiemelném!
2021. június 19.gyerekekkel járt itt
A személyzet segítőkész volt és kedves, udvarias.Reggeli bőséges svéd asztal. Szuper kinti medencék. jakuzzik egy kicsit meleg volt nekem.Csak egy -két kis hibák voltak nem figyeltünk arra hogy a klima fizető. és a uszoda is csak este 20:00 van nyitva és a bowling pálya is.Remek hely csak ajánlani tudom .
Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló a térképen
3388 PoroszlóKossuth Lajos út 81.
1900
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár