Fűzfa Hotel & Pihenőpark Poroszló
3388 Poroszló, Kossuth Lajos u. 81.

Fűzfa Hotel & Pihenőpark Poroszló a térképen

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Fűzfa Hotel & Pihenőpark Poroszló vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
3 napot töltöttünk a Fűzfa Pihenőparkban Poroszlón a férjemmel. A szálloda tökéletes kikapcsolódás a természet kedvelőinek közel a vízparthoz. A szoba kényelmes volt, a reggeli bőséges svédasztalos. Az külön tetszett, hogy a földszinti étteremben ebédelni és vacsorázni is lehetett. A kültéri medencék 0-24 óráig nyitva voltak, így akár este is meg tudtunk mártózni a meleg vízben, amikor kedvünk tartotta.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a Fűzfa Hotelben. A recepción nagyon kedves volt a hölgy, aki mindenről tájékoztatott minket, mielőtt a szobánkat elfoglaltuk volna. A szobánk emeleti volt, szép tágas és tiszta. Az étteremben a személyzet nagyon udvarias, és szolgálatkész volt. Első este 5-féle ételből választhattuk a vacsoránkat,ami bőséges, és finom volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer is jártunk a Fűzfa Hotelben. Egyszer ősszel(3 nap) és egyszer nyáron (5 nap). Szívesen mentünk vissza mivel nagyon jól éreztük magunkat. A Tiszatavi Ökocentrum egy nagyon jó kis program,kisfiam is nagyon élvezte. Vizitúra nagy élmény és horgászni is lehet :)
A szálloda személyzete kedves,segítőkész. A szobák tágasak,tiszták voltak,légkondicionáltak.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
1 éjszakát töltöttünk itt mivel a Tisza tó már régota érdekelt minket. A szállás a33-as ut mellett található közvetlenül a kikötő mellett ahonnan a vizisétányra lehet menni. A recepcion szivélyes fogadtatásban részesültünk. Aszoba tágas tisza csak egy kicsit kopottas vot. Mivel félpanzióval votunk az étlapról nem tudok nyilatkozni de a menüválasztásos vacsora ( husleves rántott szelt hasáb krumpli és savanyú) rendben volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén jártunk elöször a gyönyörű Tiszatónál. Ebben a panzióban 4 napot töltöttünk 2 gyermekünkell. Csodálatos környezet, a tágas szoba tiszta és kényelmes volt. A wifi akadozott, de az számos helyen így müködik. Mivel nyáron jártunk itt, nem használtuk ki az uszodát és egyáltalán semmilyen benti szolgáltatást.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az aki bármilyen jó èrtékelést írt erről a helyről az nem tudom milyen helyeken járt elötte de akinek ez jó az vagy munkásszállón üdült eddig vagy én tényleg nem is tudom. . . A személyzet közel sem vendégbarát, merev,képzetlen, nulla problémamegoldó képességgel,mulasztásokért,hibákért semmiféle megbánást nem tanusítanak ahogyan elnézést sem nagyon kérnek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pihenőpark látványa mindig is megkapó volt, ahogy a fölötte lévő útról letekintettünk rá a kocsiból, most végre kipróbáltuk. Igazából azért ide jöttünk, mert közel van és remek akciós árat sikerült kifogni. Kevés vendég volt, ami azért hátránnyal is járt, hisz a második vacsora nem svédasztalos lett, hanem menüből választhattunk.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű volt a wellness! Semmi nem működött! Hozzátenném volt ami a főnök kérésére! :)A kiszolgálás kritikán aluli! Az ételek minősége silány! A szobák tisztasága szörnyű! A wellness részlegen foglalkoztathatnának valami értelmesebb személyzetet! A kedvességük határtalan pocsék volt! A szilveszteri csomagajánlatuk egy átverés volt!

2016. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
5 napot töltöttünk ott barátokkal. Csodálatos környezet, a szoba tiszta, kényelmes és szerencsére északi fekvésű volt, így nem voltunk rászorulva, hogy a napi 500 ft-os díjért használhassuk esténként egy picit a légkondit. A wifi, az uszoda és a wellness is rendben volt, és kétszer is voltunk csónaktúrán a Hotel szervezésében, ami tökéletesre sikerült.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Nagyon jól éreztük magunkat.állatkák, medence, nagyon finom ételek. Sok lehetőség fürdés, hajózás. Wellness, öko központ minden van.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.938,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Borostyán Vendégház
Verpelét
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 18.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)

PoroszlóX