Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló ★★★

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló
Fűzfa Hotel és Pihenőpark PoroszlóFűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló
Fűzfa Hotel és Pihenőpark PoroszlóFűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló

A Fűzfa Hotel és Pihenőpark legnépszerűbb csomagjai

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Legjobb ár reggelivel (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló vélemények

Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a Fűzfa Pihenőparkban Poroszlón a férjemmel. A szálloda tökéletes kikapcsolódás a természet kedvelőinek közel a vízparthoz. A szoba kényelmes volt, a reggeli bőséges svédasztalos. Az külön tetszett, hogy a földszinti étteremben ebédelni és vacsorázni is lehetett.
2019. február 21.a párjával járt itt
Először jártunk a Fűzfa Hotelben. A recepción nagyon kedves volt a hölgy, aki mindenről tájékoztatott minket, mielőtt a szobánkat elfoglaltuk volna. A szobánk emeleti volt, szép tágas és tiszta. Az étteremben a személyzet nagyon udvarias, és szolgálatkész volt. Első este 5-féle ételből választhattuk a vacsoránkat,ami bőséges, és finom volt.
Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
Kétszer is jártunk a Fűzfa Hotelben. Egyszer ősszel(3 nap) és egyszer nyáron (5 nap). Szívesen mentünk vissza mivel nagyon jól éreztük magunkat. A Tiszatavi Ökocentrum egy nagyon jó kis program,kisfiam is nagyon élvezte. Vizitúra nagy élmény és horgászni is lehet :)
A szálloda személyzete kedves,segítőkész.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk itt mivel a Tisza tó már régota érdekelt minket. A szállás a33-as ut mellett található közvetlenül a kikötő mellett ahonnan a vizisétányra lehet menni. A recepcion szivélyes fogadtatásban részesültünk. Aszoba tágas tisza csak egy kicsit kopottas vot.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Idén jártunk elöször a gyönyörű Tiszatónál. Ebben a panzióban 4 napot töltöttünk 2 gyermekünkell. Csodálatos környezet, a tágas szoba tiszta és kényelmes volt. A wifi akadozott, de az számos helyen így müködik. Mivel nyáron jártunk itt, nem használtuk ki az uszodát és egyáltalán semmilyen benti szolgáltatást.
Kiváló 2018. május 25.a párjával járt itt
Semmilyen negatív érzés. Nagyon szép környezet. . minden tele virággal. . . nagyon kedves, rugalmas személyzet. . . szép tisztaság a hotelban. Sosem tapasztaltam ilyet , hogy a szobában a pipere termékek mellet varró! ! ! kis készlet is bekészítve. (Aminek ma hasznát vettem ) Az étteremben kedves pincérek. . egy órával az étkezés előtt (vacsora).
Kiváló 2018. január 29.a párjával járt itt
Már többször jártunk a Hotelben kikapcsolódás céljából csak ketten a párommal, de gyerekeinkkel, unokáinkkal is. Mindig csak azt tudjuk mondani, hogy remekül éreztük magunkat,akár, télről, vagy nyári időszakos kikapcsolódást választottunk. A Hotelben egy helyen sokféle kellemes időtöltésben lehetett részünk, a kellemes tiszta környezet és a velness részleg sokszinüsége által.
Kiváló 2017. november 13.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,figyelmes kedves társaság, szinte otthon éreztük magunkat.Az ételek kiválóak voltak,és ízlésesen tálalva.A szobák is nagyon jók
a környezet gyönyörű.Ami hiányzott a kinti termálmedence vize nem volt eléggé
meleg a fürdőzéshez.Összességében csodálatos három nap volt. Köszönjük!!
Szörnyű 2017. november 11.gyerekekkel járt itt
Az aki bármilyen jó èrtékelést írt erről a helyről az nem tudom milyen helyeken járt elötte de akinek ez jó az vagy munkásszállón üdült eddig vagy én tényleg nem is tudom. . . A személyzet közel sem vendégbarát, merev,képzetlen, nulla problémamegoldó képességgel,mulasztásokért,hibákért semmiféle megbánást nem tanusítanak ahogyan elnézést sem nagyon kérnek.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - EgyébFűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Egyéb
2017. november 4.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk párommal a Fűzfa hotelben.Pihenésre kifogástalan szállás,és a környéke.A személyzet segítőkész, barátságos,a menüválaszték tetszett,az ételek ízlettek.Ami fontos még számunkra,a televízió csatornaválasztéka is kielégítő volt.Összességében csak jó emlékekkel távoztunk.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló a térképen
3388 PoroszlóKossuth Lajos út 81.
1900
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár