Tisza-tó Kemping Poroszló

3388 Poroszló, Csapó köz 18.

Tisza-tó Kemping Poroszló a térképen

Tisza-tó Kemping Poroszló értékelése:

5. helyezett a 19 poroszlói szállás közül
15. helyezett Tisza Tón - 59 szállás közül

Tisza-tó Kemping Poroszló vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
A tulaj kedves,a hely kissé gyenge családosoknak nem nagyon ajánlom mert éjjel is megy a csim-bumm zene talán nincs házirend. . . A képek alapján sokkal jobbra számítottunk volna a valóság sokkal rosszabb volt. A vizesblokk nagyon retró olyan mintha egy időgépben lennénk. A víz közel van mint pozitívum. Aszt hiszem soha többet! Sajnos több pozitívumot nem tudok írni.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kerékpártúra során két éjszakát töltöttünk ebben a kempingben sátorozva. Sátorozáshoz a talaj szörnyű, gödrös, a fák gyökerei több helyen kiállnak. Sajnos nem volt szabad bungallow, így próbáltunk viszonylag sima terepet keresni, bár nehezen ment. Pozitívum, hogy a tulajdonos fel van készülve, és ingyenesen biztosítanak plusz szivacsot és poifoamot.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.24-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 36.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.01.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szent István Hotel Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)

PoroszlóX