encike00

encike00 adatlapja

Regisztráció2014.07.17
Utoljára itt2014.08.25

Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Közvetlenül a strand mellett található rendezett kemping sok fával, nagy területen. A személyzet barátságos. Komfortos faházat béreltünk, mely az alapigényeknek megfelelt. Látszik, hogy karbantartás szinten csak a tisztító festésre költenek. Meglepett viszont bennünket, hogy főszezonban (augusztus eleje) csupán mi, meg két másik család volt összesen a kempingben (a strand is eléggé kihalt volt).
Kiváló 2014. augusztus 22.családjával járt itt
Rendszeresen látogatjuk és mindig meg vagyunk elégedve az ételek, a kiszolgálás, és adagok minőségével és mennyiségével. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a környéken jár, és szeretne egy jót, jó áron enni. Kedves a kiszolgálás, szép, rendezett és tiszta a környezet.
Átlagos 2014. július 17.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor kedves személyzet fogadott, illetve érkezésünk előtt már a foglaláskor is jelezték, hogy az adott hétvégén esküvő lesz az épületben, így a melléképületben kaptunk egy "apartmant". Azért idézőjelben, mert szerintem az apartman konyhával/konyhasarokkal ellátott szobát jelent. Ne ez nem volt.