Tisza-tó Kemping Poroszló

3388 Poroszló, Csapó köz 18.

Tisza-tó Kemping Poroszló a térképen

Tisza-tó Kemping Poroszló értékelése:

5. helyezett a 21 poroszlói szállás közül
15. helyezett Tisza Tón - 61 szállás közül

Tisza-tó Kemping Poroszló vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
A tulaj kedves,a hely kissé gyenge családosoknak nem nagyon ajánlom mert éjjel is megy a csim-bumm zene talán nincs házirend. . . A képek alapján sokkal jobbra számítottunk volna a valóság sokkal rosszabb volt. A vizesblokk nagyon retró olyan mintha egy időgépben lennénk. A víz közel van mint pozitívum. Aszt hiszem soha többet! Sajnos több pozitívumot nem tudok írni.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kerékpártúra során két éjszakát töltöttünk ebben a kempingben sátorozva. Sátorozáshoz a talaj szörnyű, gödrös, a fák gyökerei több helyen kiállnak. Sajnos nem volt szabad bungallow, így próbáltunk viszonylag sima terepet keresni, bár nehezen ment. Pozitívum, hogy a tulajdonos fel van készülve, és ingyenesen biztosítanak plusz szivacsot és poifoamot.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.26-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Tündéri Álom (min. 2 éj)