agacska

agacska adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2017.08.22
Utoljára itt2019.04.08

Kiváló 2022. szeptember 23.a párjával járt itt
Elsősorban azt írnám le hogy maximálisan meg voltunk elégedve, és mivel az egész ország területén nagyon sok helyen jártunk ki lehet mondani hogy ez a szálloda a várakozásunkat is felülmúlta. Mivel kérték a véleményünket és ha segít akkor javasolnám hogy jó látható helyen helyezzenek ki útbaigazító táblát, Tápiószecsőn, ugy könnyebben odatalál aki Önökhöz megy.
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Mi kora tavasszal voltunk a Kakadu Holtelben és nagyon elégedettek voltunk ugy a félpanziós ellátással, mint a szobával. Kiválló ötletnek tartom a teakonyhát, bár több szálláshelyen találkozhatnék vele,jó idő esetén ki lehet ülni a teraszra,nagyon közel bevásárló központ van és a térség is bővelkedik látnivalóval.
2018. augusztus 24.a párjával járt itt
A szobával nagyon meg voltunk elégedve, kényelmes tágas, ugyan voltak lakótársaink hangyák képében. Nagyon sok helyen megfordultunk, és ha azt látom az étlapon hogy Brassói aprópecsenye, akkor mindenki tudja hogy mit szeretne kapni,de át kellene nevezni mert köze nem volt hozzá amit kaptunk. Nagy negativumnak tartom hogy a Wellnes részleg csak Délelőtt 9.