3388 Poroszló, Szabad strand

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Tavirózsa Étterem Poroszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
Katasztrófális kiszolgálás, a személyzet viszonyulás a vendégekhez kritikán aluli. Az árak átlagosak voltak csakúgy mint az ételek. Elnézést kérünk, hogy bementünk. Itt a vendégnek semmiben nincs igaza! Ügytünt csak az a lényeg, hogy a pénzt ott hagyjuk, az hogy jól is érezzük magunkat senkit sem érdekelt. Soha többé nem megyünk ide, ha csak új tulajdonos nem lesz.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A felszolgáló szakma megcsúfolása az ott dolgozók részéről, ruházat, viselkedés stb. . . a 2 személyes tál kritikán aluli volt, egy egy szelet húst adtak, a sült hal állaga krémszerű volt, amit a visszafagyasztás v. egyéb ok eredményezhette. . . .

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Egy pünkösdi délután!
Elő itélettekel tértem be a helyre, de kellemes csalódás ért!

Tökéletes és finom hal ételek!
Mindenkinek ajánlom a helyet!

Vissza térünk!

grevus TOP szállásértékelő
grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
Az Poroszlói Ökocentrum közelsége miatt választottuk ki az éttermet, jól megközelíthető helyen van, szép környezetben. Egyszerű, jó hangulatú az étterem. A kikért ételek igazán jóízűek voltak, a kiszolgálás gyorsan történt, összeségében jól éreztük magunkat. Nem bántuk meg a választást, máskor is felkeressük.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Szép augusztusi délután ültünk be ebédelni feleségemmel. Halászlé és süllő egészben volt a rendelés,körettel savanyúval, itallal. Az italokat elfelejtették kihozni. A korhely harcsában "nem tudni" eredetű halszelet volt. A süllő csak gyanús volt. Az uborkát vissza kellet küldeni poshadt íze volt. Mondták rendben,levonjuk a számlából.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Férjem sörpàcban sütött csülköt rendelt,a csülök sületlen iztelen râgos volt amelett hogy kb 1cm-es szörök àlltak ki a bőrős rèszéből. . . . . vissza vitettük kért màst. . . . gyermekem csak hasàbburgonyàt kért majonézzel ketchuppal a burgonya alól fél cm es csont darab bujt elő.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
A harcsa legtöbbször pangasius! ! ! ! A süllő Viktória-tavi süllő! ! ! De az árlapon továbbra is a több ezer forinttal drágább szürkeharcsa és magyar süllő ára van. A halászlé agyonsózva azt jelenti: el akarják fedni a büdös fagyasztott hal szagát. A fél literes limonádé ára: 600 Ft! ! ! ! Szörnyű hely, különösen csúcsforgalomban.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Szezon előtt jártunk ott, az Ökocentrumban eltöltött nap közben ebédeltünk meg a helyen, melyet a gáton sétálva láttunk meg. Gyors kiszolgálás, egyszerű ételek, kicsit túlsütött hal, nagyon kevés (külön fizetett) köret. Átlagos árak, ízek, tisztaság. 'Strand-étterem'ként tekintünk rá, így se nem túl pozitív, se nem túl negatív élményt nem jelentett.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal átutazóban jártunk Poroszlón mikor megálltunk megtekinteni a Tiszta tavat. Felfigyeltünk az étterem remek elhelyezkedésére így nem is volt kérdés hogy hol fogyasztjuk el vasárnapi vacsoránkat. A kiszolgálás remek volt, a pincér udvarias és egyben humoros kiszolgálása még jobb hangulatot varázsolt. Haltálat kértünk amit viszonylag gyorsan el is készítettek.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csaladommal jártunk ezen a kellemes kis helyet az egyik barátunk ajánlása álltal.
A hely egy külső terasszal rendelkező szezon étterem, fiatalos vidám kiszolgálókkal, az étel amit fogyasztottunk bőséges és ízletes volt.
Nekünk megfelelt ez a hely bátran ajánlom másoknak is :)

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.29.
Burg Vendégház
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2022.06.30.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 11.100 - 17.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 23.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, tárlatvezetéssel, kisvonatozással
2021.06.18. - 2021.08.23.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2022.01.01.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.091 - 26.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.
Agria Vintage Apartman
2021.06.27. - 2022.06.24.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
D&A Apartmanház Poroszló
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Tavirózsa Étterem PoroszlóX