2. helyezett Poroszló

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Tavirózsa Étterem Poroszló vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
Az Poroszlói Ökocentrum közelsége miatt választottuk ki az éttermet, jól megközelíthető helyen van, szép környezetben. Egyszerű, jó hangulatú az étterem. A kikért ételek igazán jóízűek voltak, a kiszolgálás gyorsan történt, összeségében jól éreztük magunkat. Nem bántuk meg a választást, máskor is felkeressük.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Szép augusztusi délután ültünk be ebédelni feleségemmel. Halászlé és süllő egészben volt a rendelés,körettel savanyúval, itallal. Az italokat elfelejtették kihozni. A korhely harcsában "nem tudni" eredetű halszelet volt. A süllő csak gyanús volt. Az uborkát vissza kellet küldeni poshadt íze volt. Mondták rendben,levonjuk a számlából.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Férjem sörpàcban sütött csülköt rendelt,a csülök sületlen iztelen râgos volt amelett hogy kb 1cm-es szörök àlltak ki a bőrős rèszéből. . . . . vissza vitettük kért màst. . . . gyermekem csak hasàbburgonyàt kért majonézzel ketchuppal a burgonya alól fél cm es csont darab bujt elő.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
A harcsa legtöbbször pangasius! ! ! ! A süllő Viktória-tavi süllő! ! ! De az árlapon továbbra is a több ezer forinttal drágább szürkeharcsa és magyar süllő ára van. A halászlé agyonsózva azt jelenti: el akarják fedni a büdös fagyasztott hal szagát. A fél literes limonádé ára: 600 Ft! ! ! ! Szörnyű hely, különösen csúcsforgalomban.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Szezon előtt jártunk ott, az Ökocentrumban eltöltött nap közben ebédeltünk meg a helyen, melyet a gáton sétálva láttunk meg. Gyors kiszolgálás, egyszerű ételek, kicsit túlsütött hal, nagyon kevés (külön fizetett) köret. Átlagos árak, ízek, tisztaság. 'Strand-étterem'ként tekintünk rá, így se nem túl pozitív, se nem túl negatív élményt nem jelentett.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal átutazóban jártunk Poroszlón mikor megálltunk megtekinteni a Tiszta tavat. Felfigyeltünk az étterem remek elhelyezkedésére így nem is volt kérdés hogy hol fogyasztjuk el vasárnapi vacsoránkat. A kiszolgálás remek volt, a pincér udvarias és egyben humoros kiszolgálása még jobb hangulatot varázsolt. Haltálat kértünk amit viszonylag gyorsan el is készítettek.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csaladommal jártunk ezen a kellemes kis helyet az egyik barátunk ajánlása álltal.
A hely egy külső terasszal rendelkező szezon étterem, fiatalos vidám kiszolgálókkal, az étel amit fogyasztottunk bőséges és ízletes volt.
Nekünk megfelelt ez a hely bátran ajánlom másoknak is :)

Mobilról küldte. | 2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 31.
Örülni kell, ha kiszolgálnak, és akkor végülis ez is egy étterem. Nekünk sajnos nem volt ilyen szerencsénk. Átlagos strandolóként érdektelen lett volna az ételek minősége, de a konyha így is hamarabb bezárt. Állítólag a Főnök úr döntött így. Előtte még egy szétázott túrós csuszához volt szerencsénk. Most már sose derül ki, hogy a CBA-s töltöttkáposztánál jobb lett-e volna a vacsoránk.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Kb 5 éve jártunk ebben az étteremben, nagyon szerettük. Most nagyon csalódottak voltunk. Gyümölcsszezon közepén konzervből készített gyümölcslevest kaptunk. A harcsapaprikás ehetetlen volt. Udvariasan kicserélték, elnézést kértek. A cserébe kapott "frissen sült" hal hideg volt. A párolt zöldséget mirelit zöldségből készítették: túlfőzték!

2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon egy nyárlőrinci és kecskeméti nyugdíjas klub tagjaiból álló társasággal látogattuk meg a poroszlói ökocentrumot. Utána megéheztünk és néhányan betértünk a Tavirózsa étterembe ebédelni. Bár csak ne tettük volna . Hangoskodó illuminált bringások, flegma felszolgáló, hosszú várakozás.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Villa Tópart
Bélapátfalva
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Unicornis
3-4 éjszaka 23.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, borkóstolóval, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, túrával, lovas kocsikázással vagy szánozással, forral borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Hotel Fremon
Berente
3 nap/2 éjszaka 12.445,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, szilveszteri vacsorával és mulatsággal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, ajándék desszerttel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.22.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 7.900 - 8.567,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.16. - 2018.12.31.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Tavirózsa Étterem PoroszlóX