From Sea Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

From Sea Szentendre vélemények

Kiváló 2022. május 1.egyedül járt itt
Szentendre kitűnő, halakra és tengeri herkentyűkre specializálódott kis étterme a Dunaparttól egy saroknyira, a Hajóállomás közelében. Erre a részére a városnak csak különleges engedéllyel lehet behajtani, én is letettem az autót távolabb, de nagyon jólesett a szép környezetben ide elsétálni.
From Sea Szentendre - Külső képFrom Sea Szentendre - MosdóFrom Sea Szentendre - MosdóFrom Sea Szentendre - BelsőFrom Sea Szentendre - EgyébFrom Sea Szentendre - EgyébFrom Sea Szentendre - Külső képFrom Sea Szentendre - EgyébFrom Sea Szentendre - EgyébFrom Sea Szentendre - Étel/italFrom Sea Szentendre - Étel/italFrom Sea Szentendre - Étel/italFrom Sea Szentendre - Külső képFrom Sea Szentendre - BelsőFrom Sea Szentendre - BelsőFrom Sea Szentendre - EgyébFrom Sea Szentendre - Külső képFrom Sea Szentendre - Étlap/itallapFrom Sea Szentendre - EgyébFrom Sea Szentendre - Étel/italFrom Sea Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2018. január 30.a párjával járt itt
Sokadszor voltunk ott a hét végén, s most sem csalódtunk. Nem hiszem, hogy Magyarországon vagy a környékén hasonlóan finom argentin gambast (rákot) lehet enni. Ráadásul a tunkolás a chilis szószban az egészségtelen, de nagyon finom friss zsömlével isteni :-). Újabban thai ízesítéssel vagy grillezve is kínálják a a rákot. Jó hely, elfogadható árakkal!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. december 19.egyedül járt itt
Kuponnal mentem ebédelni egy szentendrei városnézés alkalmával. Itt csupa tengeri herkentyű szerepel az étlapon, amik elég drágák, s a kupon értékén felüli összeget kell fizetni a választott fogásból. Kicsit várni kell, mert frissen készül minden, s forrón, ropogósan hozzák , amit rendeltem.
Kiváló 2017. július 13.a párjával járt itt
Bár Szentendrén megvannak a kedvenc helyeink, néha már gondot okoz a bőség zavara, mindig sikerül új, kipróbálandó helyet felfedeznünk. A From Sea-t barátaink tanácsára kerestük meg, és nem csalódtunk. A neve elárulja, hogy halak, tengeri herkentyűk szerepelnek az étlapon. Ennek megfelelően az árak kissé borsosak.
From Sea Szentendre - Külső képFrom Sea Szentendre - Külső képFrom Sea Szentendre - Étlap/itallapFrom Sea Szentendre - BelsőFrom Sea Szentendre - Étel/italFrom Sea Szentendre - Étel/italFrom Sea Szentendre - Étel/ital