Ancsipancsi

Ancsipancsi adatlapja

Regisztráció2014.10.02
Utoljára itt2014.12.14

Kiváló 2014. október 2.a párjával járt itt
Sziasztok! Hihetetlenül izgalmas, igényes környezetben isteni vacsorát kaptunk a kedves, mosolygós felszolgálóktól. A férjem strucc steaket vacsorázott, én pedig kék mélységet választottam, ami kagyló, rák, tintahal, lazac, vajhal mixet jelentett salátaágyon krumplival és talán kölessel. De legközelebb kipróbálom a krokodilhúst is Wellington módra.
Kiváló 2014. november 1.családjával járt itt
Váci kirándulásunk alkalmával tértünk be a Remete-Pince étterembe, amely az egyik legszebb családi éttermi élményünk lett. Még nyitás előtt érkeztünk, de ettől függetlenül kaptunk asztalt, kedvesen kiszolgáltak. A gyönyörű környezet, a virágok még hangulatosabbá tették az ittlétet. Isteni ebédet kaptunk mind a négyen, ami nagyon ízlett mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Remete-Pince Étterem Vác - Remete-Pince Étterem Vác - Remete-Pince Étterem Vác - Remete-Pince Étterem Vác - Remete-Pince Étterem Vác -
Kiváló 2014. december 6.a párjával járt itt
Azt kértem a Mikulástól, hogy vigyen el egy olyan helyre, ahol igazi hamburgert adnak. Vagyis barna, régi típusú zsemlében, sok sült hagymával, salátával, öntetekkel, na és persze marhahússzelettel. . . tökéletes választás volt ehhez a Dallas étterem. Hangulatos zene, amerikai és dallas díszlet és hatalmas hamburger tette emlékezetessé a mai ebédet.